Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniem za granicą

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem z połączeniem za granicą


@JM_ napisał:

Zastanawia mnie ten operator Liffey Telecomn - nie słyszałem o takim, nawet telefon go nie wykrywa.


Errata: źle zinterpretowałem zestaw flag (w opisie prezentującym dostępność usług operatorów zagranicznych). Nie będę tutaj wchodził w szczegóły... W każdym razie żaden klient się w LIFFEY TELECOM nie zaloguje (ani z ofertą post-, ani z pre-). Brak umowy, basta! Emotikon: Szczęśliwy
(Edytuję wcześniejsze wpisy w tym zakresie). Sorki za zamieszanie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Problem z połączeniem za granicą


Wiktor napisał(-a):

@JM_
Spoko Szczęśliwy robot
Rozważ czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' Emotikon: Język


Nie ma sprawy, tylko jak? W opcjach posta tego nie ma. Chyba, że "Wyróżnij"?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z połączeniem za granicą

To @radkowski92 jest autorem wątku, więc może coś takiego dodać 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem z połączeniem za granicą

 


@JM_ napisał:

Nie ma sprawy, tylko jak? W opcjach posta tego nie ma. Chyba, że "Wyróżnij"?


bD0ktkpTURBXy9kMjczYWJlN2I2NjVmNjEzNGE3Zjc4ZTY2ZmQ2MjdjYi5qcGeTlQMAzN_NAozNAW6TBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLnBuZwDCAA.jpg

 

A no tak! To nie Ty zakładałeś ten temat - tylko @radkowski92. On mógłby oznaczyć któryś z wpisów jako rozwiązanie.
Hej, @radkowski92 Emotikon: Szczęśliwy: zachęcam Cię gorąco Serce do tego!


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 8
  • 0

Problem z połączeniem za granicą

Witajcie ja mam Huawaia P9 lite z 2017 i mam taki problem że będąc za granicą zauważyłem że nie mogę do nikogo zadzwonić z Polski. Sprawdziłem w ustawieniach telefonu i okazało się że mam jakąś blokadę. Byłem w Orange i powiedzieli że to wina może leżeć w telefonie. Potem dzwoniłem do Huawaia a oni powiedzieli że to wina musi leżeć po stronie Orange i nic nie mogą z tym poradzić.. 

I teraz mam blokadę 


@@

w telefonie muszę wpisać jakieś hasło którego nie znam i jest lipa. Nawet zrobiłem ustawienia fabryczne tel i nic... Co doradzacie co z tym teraz zrobić? 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z połączeniem za granicą

To telefon na kartę czy na abonament?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 8
  • 0

Problem z połączeniem za granicą

Na kartę, jak dzwonie z zagranicy do Polski i jestem np we Włoszech to babeczka jakąś nawija mi po włosku i nie mogę się połączyć. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Problem z połączeniem za granicą

Spróbuj zadzwonić używając prefixu *123:

 

  • Wpisz z klawiatury telefonu specjalny kod *123*numer telefonu w formacie międzynarodowym#, a następnie potwierdź zieloną słuchawką np.: *123*0048501123456# - połączenie z polskim numerem komórkowym,
  • po chwili oddzwoni do Ciebie numer + 48501999999 i po odebraniu uzyskasz połączenie z wybranym numerem.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 8
  • 0

Problem z połączeniem za granicą

No rozumiem ale za każdym razem żeby zadzwonić do kogoś muszę w taki sposób z tym prefixem? I czemu mam zablokowane zagraniczne połączenia wychodzące czy nie da jakoś rady tego odblokować? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z połączeniem za granicą

Zmień operatora roamingowego na innego.