Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią

Dzień dobry, jestem posiadaczem telefonu Mi 10T Pro 5G zakupionego w sieci Orange, od około 4 miesięcy zauważył, że telefon po "zgubieniu" sieci (np w garażu podziemnym) nie może się z powrotem połączyć z siecią GSM (np. po wyjeździe z garażu). Na górnym pasku widnieje zasięg sieci, jednakże, gdy próbuje uruchomić aplikację wymagającą dostępu do danych mobilnych, wyskakuje komunikat, że należy włączyć dane mobilne (dane są cały czas włączone), z telefonu można wykonać połączenie telefoniczne. Wyłączenie i włączenie danych mobilnych rozwiązuje problem. W załączeniu przesyłam zdjęcia ustawień. Proszę o pomoc w powyższej kwestii.

Screenshot_2022-02-05-16-12-04-697_com.android.settings.jpgScreenshot_2022-02-05-16-11-38-375_com.android.phone.jpgScreenshot_2022-02-05-16-11-26-046_com.android.settings.jpg

________________
* Wstawiono grafikę dodaną jako załącznik – moderator Kinga

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią

Jak to u Xiaomi, pewnie bug jest, reset do fabrycznych, powinno pomóc, jak nie, to kolejna aktualizacja pomoże. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią

Xiaomi tak ma, jeden nie łączy a w innym nie wyskakuje VoWiFi lub VoLTE. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią

@hummer27433 ustaw APN do internetu bez ipv6, tylko sama nazwa internet w loginie. Jak się nie da zmienić, to ustaw nowy APN bez ipv6.

Tu masz informację do konfiguracji ręcznej APN:

https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-sms-w-telefonie

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią

Dzień dobry, przeglądałem wskazany link i według Informacji tam zawartych wszystkie ustawienia mam poprawne. Muszę jednak skorygować moja pierwotna wypowiedź, ponieważ zauważyłem, że problem dotyczy tylko aplikacji Yanosik, inne aplikacje takie jak mapy Google czy też Chrome, poprawnie łączą się z danymi mobilnymi, również wykonany wbudowany test sieci nie wskazuje na problemy z połączeniem.

 

Screenshot_2022-02-08-08-41-47-167_pl.neptis.yanosik.mobi.android.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią

@hummer27433  to odinstaluj aplikację i zainstaluj ponownie, wypada w aplikacji zgłosić ten błąd!


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią

@hummer27433  czyli coś nie tak z samym Yanosikiem, zrób co radzi @Anonim .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

MI 10T PRO 5G nie łączy się automatycznie z siecią

U mnie też tak bywało... ostatnio nie widziałem zwiechy, może któraś aktualizacja pomogła.