Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Dopieszczą soft na 5+, ewwentualnie już nowszego od 7 Androida dadzą 😉

Ja tam nie mam parcia na nowości, starcza mi Android 6 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Anonim.

Popularny, nie popularny. Pisałem kilka stron wcześniej w sprawie tego telefonu. Czy skoro huawei wypuścił 6.0 na shotx to będziecie nad nim pracować? Czy ręcznie trzeba to zrobić pobierając z pierwszej strony, którą wysłałeś, jeśli się to w ogóle uda?
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Claufe1 napisał(-a):
@vdsl2.

Popularny, nie popularny. Pisałem kilka stron wcześniej w sprawie tego telefonu. Czy skoro huawei wypuścił 6.0 na shotx to będziecie nad nim pracować? Czy ręcznie trzeba to zrobić pobierając z pierwszej strony, którą wysłałeś, jeśli się to w ogóle uda?

@Claufe1 Poczytaj tu jak to zrobić i czym http://forum.android.com.pl/forum/599-huawei-telefony/


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

jakość usług? chyba jakis żart... 2 lata temu Orange samo z siebie, bez słowa, wylaczylo mi internet tłumacząc się w głupi i bezsensowny sposób, co jakiś czas faktury wystawiane są na zbyt duże kwoty i potrzebna jest korekta, a co konsultant, to inna informacja. faktycznie, jakoś usług jest pozwalająca. nie wiem, dlaczego Orange nie rozumie decyzji ludzi posiadających zobowiązanie właśnie w tej sieci. ja też osobiście planuję zaraz po skończeniu ważności umów zerwać współpracę z tą firmą.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Witam sam czekam na aktualizację do androida 7.0, posiadam samsunga galaxy A5 2016 i wiem, że ten model dostał aktualizację tydzień temu. I tutaj chciałbym zadać pytanie ile czasu trzeba będzie czekać aż orange udostępni aktualizację i czy moge zaktualizować telefon programem Kies Samsung ? Czy po tym działaniu utracę gwarancję ? 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Mateusz0021 napisał(-a):

Witam sam czekam na aktualizację do androida 7.0, posiadam samsunga galaxy A5 2016 i wiem, że ten model dostał aktualizację tydzień temu. I tutaj chciałbym zadać pytanie ile czasu trzeba będzie czekać aż orange udostępni aktualizację i czy moge zaktualizować telefon programem Kies Samsung ? Czy po tym działaniu utracę gwarancję ? 


@Mateusz0021 Kies już nie działa do tego telefomu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

"Spycholigia" to stary i sprawdzony sposób zrzucenia odpowiedzialności. O ile przynosi ona efekty przez pewien czas, o tyle stosowanie jej wciąż i bez ograniczeń pokazuje tylko jak bardzo jesteście nieprofesionali albo jak bardzo macie nas gdzies ... A teraz Wasze ulubione pytanie. Kiedy będzie nugat 7.1 dla galaxy S8+ ?
Koledzy w Bangladeszu piszą, że już to mają od dwóch miesięcy 😁
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


TuhajbejPolski napisał(-a):
"Spycholigia" to stary i sprawdzony sposób zrzucenia odpowiedzialności. O ile przynosi ona efekty przez pewien czas, o tyle stosowanie jej wciąż i bez ograniczeń pokazuje tylko jak bardzo jesteście nieprofesionali albo jak bardzo macie nas gdzies ... A teraz Wasze ulubione pytanie. Kiedy będzie nugat 7.1 dla galaxy S8+ ?
Koledzy w Bangladeszu piszą, że już to mają od dwóch miesięcy 😁

@TuhajbejPolskiA czy ktoś już mam 7.1 bo widzę tylko 7.0 na przykład do XEO


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150
Przeniesione:

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Myślę, że zadane w tym poście pytanie zasługuje w pełni na odrębny temat 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Lubię być pierwszy, więc zaczepnie spytam kiedy 8.1? 😛 https://android-developers.googleblog.com/2017/11/final-preview-of-android-81-now.html?m=1