Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

Czy ktoś mógłby mi szybko pomóc?

Byłbym bardzo wdzięczny.

 

____________

* Przeniesiono z działu O społeczności – moderator Kinga

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

A może opisz dokładniej co się dzieje? problem jest w jednym miejscu czy różnych? próbowałeś przełożyć sim do innego urządzenia?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

Nie nie próbowałem,a problem jest od kiedy użyłem jakoś 2-3 miesiące temu RAZ pakietu 5zł-5G i od tamtej pory mój zasięg w domu , który był idealny stał się nie do wytrzymania , nie sądzę też by problemem była karta ale jeszcze to sprawdzę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

Możesz spróbować po zalogowaniu na mój Orange lub na infolinii sprawdzić czy nie ma jakieś awarii czy pogorszenia jakości. Może po prostu jesteś daleko od nadajnika.

Ale wg mnie najlepiej zacząć od testu krzyżowego, czyli przełożenie sim do innego urządzenia. To daje odpowiedzi. Jeśli w innym urządzeniu jest ok, to problem z telefonem. Niekiedy (jeśli stara) warto wymienić sim. Warto podpytać czy w bliskiej okolicy ma ktoś sim z Orange i czy też ma podobne problemy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

@MKIO uzyty przez Ciebie pakiet nie powinien miec nic wspólnego z problem dotyczącym zasiegu. Powodem tego moze byc awaria lub przeciazenie nadajnika, problem z karta SIM ewentualnie problem z telefonem. Jak sprawdzic telefon i karte juz wiesz. Mozesz jeszcze zobaczyc jaki masz tryb wyboru sieci: automatyczny czy reczny ewentualnie sprobiwac w ustawieniach sieci przelaczyc na preferowany tryb sieci 3G/2G.

 

Wiecej info na ten temat

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87/Problem-z-zasi%C4%99giem...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

@MKIO  W ostateczności zawsze pozostaje przywrócenie do ustawień fabrycznych po zgraniu danych. Poza tym sa w menu opcje czyszczenia różnych elementów telefonu. Próbuj po kolei


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

Próbowałem i lipa


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

@MKIO Do fabryki też?

Zerknij na aktualizację. Może nie masz najnowszego softu, albo w czasie testu 5G coś się dograło, co wymusza szukanie  lepszej sieci?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

5G? Przeciez ten telefon tego nie wspiera 😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Jak poprawić zasięg w telefonie Xiaomi mi A 2 lite?

@byczyn_86 Ale wspomniał coś o jakimś pakiecie dziwnym...5zl 5G. Może to coś nawywijalo?