Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 97
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Na androidzie nie działa to tak dobrze.. od kilku lat to śmiga praktycznie natywnie w ekosystemie Apple - to jedna z nielicznych rzeczy, która pomaga mi przy autoryzacji tam gdzie nie mam zasięgu lub robię coś na mac'u co wymaga autoryzacji sms. To jest tak mega naturalne, że w chacie telefon ląduje w ładowarce a wszystko na kompie lub ipadzie (sms, telefony, etc) - ale to raczej zaleta integracji całego ekosystemu apple'a któremu lepiej jest to zintegrować niż android+windows... 

 

W takim razie nic Ci nie pozostaje, aż poczekać do wprowadzenia przez Orange wsparcia dla sms'ów przez WiFi Calling...

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

wifi calling dla sms-ów

Dzien Dobry, jak tam postep prac? Czemu jeszcze tego nie uruchomiono? Dziekuje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 836
  • 3

wifi calling dla sms-ów

Bo to Orange czyli "spadaj, nie wiemy, nawet na to nie odpowiemy"


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

wifi calling dla sms-ów

jezeli cos jest nie zrobione to chyba z przyczyn finansowych.

Najwidoczniej koszt/efekt zbyt duzy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 15
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Właśnie Orange pozostał jedynym operatorem, który nie wdrożył SMSów po wifi. Udało się to nawet Plusowi po wielu latach słynnych testów. Widziałem komentarz rzecznika na Twitterze, że Orange w ogóle nad tym nie pracuje. Zaczynam żałować, że dałem się namówić na przedłużenie umowy... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 836
  • 3

wifi calling dla sms-ów

UWAGA Smsy w wifi calling mają być "lada dzień" co oznacza pewnie Luty 2021 i na początku pewnie Galaxy Note jeśli wszystko dobrze pójdzie a potem szersza grupa urządzeń. Taką krótką informację dostałem od innego forumowicza 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 15
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Oby. Wreszcie usługa byłaby kompleksowa 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 133
  • 2

wifi calling dla sms-ów

Nie uwierzę, póki nie zobaczę. Ze dwa lata temu ktoś już rozpuszczał taką samą plotkę i widać co z niej wyszło. A niedawno, parę miesięcy temu rzecznik Orange na Twitterze napisał, że nie ma żadnych prac ani planów wprowadzenia SMSów do WiFi Calling. Tak że tak. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 836
  • 3

wifi calling dla sms-ów

@juzew  w międzyczasie skończyło się wsparcie dotychczasowego IMS i była na cito migracja, z tego co mi wiadomo średnio udana 😄 także powinno coś ruszyć w końcu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Tak zmieni się. Zaczną blokować LTE telefonom spoza listy. Tak jak robią z VoLTE i WiFiCalling. Obsługa Xiaomi zapowiadana jest od 3 lat. Tak jak i smsów.