Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrywanie połączenia LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3300
  • 7852
  • 145

Zrywanie połączenia LTE

@Mirek7, resetowałeś ustawienia i wprowadziłeś ponownie? 

 

Może to wina karty SIM, sprawdź tą kartę w innym telefonie.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1382

Zrywanie połączenia LTE

Samsungi mają problemy z ipv6 po LTE. Możesz spróbować na czacie lub infolinii zgłosić problem ale rzadko coś pomaga (ale zgłoś nie to co piszesz na początku, ale że w tym modelu masz problem z ipv6 po LTE).

Ew. spróbuj coś pokombinować z ustawieniami. Ew. spróbuj pobrać aplikację APN (autor Więcek) - i tam może się uda zmienić apny na te po ipv4.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Zrywanie połączenia LTE

No właśnie karta sim oranga działa poprawnie w nocie 3. I zdjęcie w moim wpisie jest zrobione w nocie 3.

Nie bardzo wiem o jakie ustawienia chodzi. Wszystko ustawia się automatycznie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1382

Zrywanie połączenia LTE

Ale jak byłeś w tym miejscu https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/page/2/thread-...
Masz już kropkę przy tym nowo stworzonym punkcie dostępu - to nadal był problem?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Zrywanie połączenia LTE

Dziękuję. Dziwne jest to, że jak pisałem bez problemu działa oglądanie TV na orange go czy youtube itp. Z Samsungiem miałem już przejścia. Oni gwarantują tylko własny sprzęt podłączany do telefonu i tylko własne aplikacje. Wobec tego nie ma jak udowodnić tego problemu.

 

Można zaznaczyć stworzony punkt dostępu, ale tego ustawienia nie można zapamiętać. Czy u Ciebie można wymusić ip4?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1382

Zrywanie połączenia LTE

Na komórkach nie ma czegoś takiego jak wymuszenie ipv4. Na androidzie określasz to w polu "apn" i potem w polu "protokół apn". W niektórych taryfach czasem działa i ipv4 i ipv6 na apn internetipv6. Ale różnie z tym bywa.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 6
  • 0

Zrywanie połączenia LTE

Prawdę mówiąc nie wiem jak mi się udało, ale trwale przełączyłem punk dostępu na ipv4.

I teraz łączność z kamerami działa bardzo dobrze.

 

Dziękuję za pomysł !!!