Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana miedzi na światłowód... powiat średzki, gmina Środa Wielkopolska


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wymiana miedzi na światłowód... powiat średzki, gmina Środa Wielkopolska

@BartoszJ Nie chcę dawać jakichś wielkich nadziei, ale spółka jako nowa na rynku i nastawiona na szybką realizację projektów będzie szukała miejsc, gdzie można swobodnie podłączyć nowych klientów. Dlatego warto złożyć deklarację w imieniu większej liczby zainteresowanych i może się uda zwrócić uwagę na Twój rejon. Im więcej "marudzisz", tym szanse na sukces większe 🙂

P.S. w samej Środzie Wielkopolskiej Orange ma FTTH


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 26
  • 0

Wymiana miedzi na światłowód... powiat średzki, gmina Środa Wielkopolska

To prawda, że w środzie mają ale nic poza tym. Próbowałem kontaktować się z orange w sprawie modernizacji miedziaka ale jedynie co udało mi się odszukać to wniosek, na który według forumowiczów nie odpowiadają + mail orangeswiatlowod@orange.com. Dziwię się im, że nie jesteśmy nawet objęci w planach, skoro ludzie nadal płacą za to coś w ziemi żeby mieć jakikolwiek internet. Poza Środą korzystają z infrastruktury Światłowód Inwestycje, który jak się okazuje ma niewielki odcinek w budowie 4km dalej. Jak będzie trzeba to ruszę góry byle przekonać ich do budowy w mojej miejscowości. Jednak żeby tak się stało potrzebuje kontaktu zwrotnego albo od jednego albo od drugiego. Jeśli orange oleje sprawę, ostatnia nadzieja zostanie w Światłowód Inwestycje 😞 a tu nie wiadomo jak wygląda sprawa z kontaktem zwrotnym 😞


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana miedzi na światłowód... powiat średzki, gmina Środa Wielkopolska

@BartoszJ  według mnie jednak warto w tej sprawie "pchać się drzwiami i oknami" do nich, korzystając z wszelkich możliwych i dostępnych form (wnioski, prośby, pisma, druki do wypełnienia), jak to stwierdził kolega @agat13 "im więcej "marudzisz" tym szanse na sukces większe".


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wymiana miedzi na światłowód... powiat średzki, gmina Środa Wielkopolska

@BartoszJ Podaj nazwę miejscowości i ulicę, powęszymy...Jakbyś coś więcej powiedziała o tej inwestycji SI (gdzie, jaki zakres) to może by się cos ustaliło. Próbuj złapać kontakt z wykonawcą na miejscu. Może coś podpowie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 26
  • 0

Wymiana miedzi na światłowód... powiat średzki, gmina Środa Wielkopolska

Well, mam w takim razie swój plan rozwoju na przyszłe miesiące 😅 różnego rodzaju pisma poszły w świat do fibera, do światłowód inwestycje, do czempin.net (podobno działają w Środzie), do burmistrza do Orange pozostanie wysłanie fizycznych listów.

Adres to Chudzice 2 63-013

Jak wspomniałem, około 4km dalej w miarę nowym blokowisku z instalacji Światłowód Inwestycje zaczyna korzystać Orange... 

Będę w tym wątku na bieżąco informował o ich odpowiedziach 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wymiana miedzi na światłowód... powiat średzki, gmina Środa Wielkopolska

@BartoszJ Zerknij na INEA. Z tego co wyszukałem mają sieć w Środzie W.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 26
  • 0

Wymiana miedzi na światłowód... powiat średzki, gmina Środa Wielkopolska

Inea przekierowuje do fibee, zobaczymy, szanse są małe ale są, sporą pomocą byłoby zaangażowanie burmistrza, tu jednak na odpowiedź trzeba będzie trochę poczekać 😞