Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatlowód POPC

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Swiatlowód POPC

W mojej miejscowości Sierakowice województwo pomorskie aktualnie realizowane jest podłączenie do swiatłowodu.

Na mojej ulicy mają zostać podłączone wszystkie domy jednorodzinne oprócz mojego. Z rozmowy z sąsiadami dowiedziałem się,  ze przy planowaniu korzystali ze starej bazy gminnej gdzie nie bylo jeszcze adresu mojego domu. Mieszkam w tym miejscu juz 3 lata.

Czy da się coś w tej materii zrobić?

Rozmawiałem z firmą wykonującą i mówili,  że nic nie mogą zrobić,  mam złożyć deklaracje i wysłać ją do Orange.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181
6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Swiatlowód POPC

Niestety, masz problem.

Podobne tematy pojawiają się tu często.

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Internet-%C5%9Awiat%C5%82...

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Swiatlowód POPC

@Arris777  pisz do Orange z wnioskiem o dołączenie Twojego adresu (dorejonizowanie) przedstaw całą sytuację i wyślij listem poleconym na adres 

Orange Polska SA 

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice 

z dopiskiem "Dział inwestycji"


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Swiatlowód POPC

Dziwne to, że nie korzystają z najnowszych danych gminnych...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Swiatlowód POPC

No niestety i tak bywa, opierają się na starych danych nie weryfikując stanu obecnego i wychodzi wtedy tak że jedna lub kilka działek jest pominiętych, Twój problem jest nie pierwszy i nie ostatni.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Swiatlowód POPC

@Arris777 Dane były pozyskiwane ok 5 lat temu to sam rozumiesz... Pisz do Skierniewic.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53263
  • 619

Swiatlowód POPC

@Arris777 W linku podanym przez @j131 masz wyczerpujące informacje na temat postępowania. Jeśli wykorzystasz wszystkie, zgłoś się ponownie z odpisami, będziemy dalej sugerować co zrobić...wszystko bowiem zależy od stanowiska Operatora i sytuacji w danym rejonie po podłączeniu adresów objętych POPC

Niejednokrotnie udało się zainstalować dodatkowy adres spoza projektu, ale do tego trzeba cierpliwości, starań i troszkę szczęścia