Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

@marko25 ciekawe tylko, jakiej wysokości będzie takie współfinansowanie. W opisie podają w tysiącach PLN. Czyli może to być podłączenie dla zamożnych. U mnie na osiedlu lokalny operator poprowadził światełko i za 200 PLN opłaty aktywacyjnej podłącza, to ludzie narzekają, że za drogo, a jak współfinansowanie z Orange wyjdzie kilka tysi, to co, kredyt, żeby mieć neta na światełku? Jakoś marnie widzę ten projekt, chyba, że coś sensownego wyjdzie z ceną.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Bardzo fajny projekt. Wielu klientów pytało o taką możliwość.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Projekt może i fajny, tylko ciekawe czy cena nie będzie barierą, jak przyjdzie płacić kilak tysi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Cena na pewno będzie barierą dla niektórych. Alternatywą jest zgłoszenie gminy do funduszu szerokopasmowego. A niebawem rusza nowy projekt zespołowy unijny - ale cicho sza 🤫

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

@ketrasaArtur Decyzje jak zawsze podejmie Klient.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53106
  • 617

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

@Piotrekk85 Podlinkujesz mnie pod ten projekt którego nie ma? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

@agat13: jak będę mógł to wszystko wrzucam 🙂 o tym też widziałem już jakiś czas temu, ale nie zawsze wiem, czy można wrzucać. Tu już była podkładka na stronie Orange 🙂

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

@ketrasaArturtak jak i teraz jest wyznaczona baza budynkowa w tych 3 miastach tak mysle ze jak projekt zostanie rozszerzony na reszte kraju to rowniez beda bazy adresowe.
tez to nie beda koszty typu 10tys. tak mi sie wydaje.
z doswiadczenia wiem ze nawet i takie pieniadze sa klienci w stanie zaplacic.

ogolnie projekt jest dobrym pomyslem zobaczymy z jego realizacja 😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

@PARANOJA też jestem ciekawy tego projektu oraz wyników. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Chciałem się dowiedzieć, czy ta opcja wchodzi w rachubę w moim przypadku. Zamówiłem rozmowę z doradcą klienta z Orange. Okazało się, że wie tyle, ile zobaczy na mapie zasięgu Orange. Czyli tyle, ile ja sam bez jego pomocy. I nic poza tym. Rozczarowanie 😞