Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1274
  • 3052
  • 31

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]


@Piotrekk85napisał(-a)
Czyli w tym pilocie są adresy, które są podłączone bezpłatnie? Wg mojej wiedzy nie.

nie.
ale podalem jako przyklad ze tez mozna podpiac klienta za 0zł wiec nie mozna zakladac z gory ze w pilocie sa tylko adresy ktore wymagaja duzej ilosc pieniedzy 😀
zakladam ze raczej byly adresy dobierane aby ten koszt byl bardzo maly


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Wg mojej wiedzy adresy objęte w pilocie nie będą podłączane bezpłatnie do końca 2021. I to są głównie dzielnice "willowe". Poczekam aż ktoś się na to zdecyduje i pochwali na forum 🙂

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12978
  • 53274
  • 619

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

@Piotrekk85 Czy wioska pod Warszawą z zabudową jednopiętrową jest dzielnicą willową? Ja do Centrum mam mniej niż 15km  🙂 To czy ja w ogóle mieszkam we wiosce?🤔

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Tego Ci nie odpowiem.