Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wpływ 5G na zdrowie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Wpływ 5G na zdrowie


@pirenejnapisał(-a)

@IreneuszCDnapisał(-a)

Miałem kiedyś mocny router wi-fi w pokoju i uwierz nie był obojętny dla mnie😉


nie każ wierzyć, tylko przedstaw argumenty


Częste migreny, jak wymieniłem router, jak ręką odjął 😉

@Misiek62 jakoś BT mi nie przeszkadza, wi-fi wyłączam jak korzystam z PC.

@bluesmanniaki fale radiowe się kumulują, nie niwelują, 3/4 sprzętów po LAN pracuje, po wi-fi tylko Laptop.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

Wpływ 5G na zdrowie


@IreneuszCDnapisał(-a)

@pirenejnapisał(-a)

@IreneuszCDnapisał(-a)

Miałem kiedyś mocny router wi-fi w pokoju i uwierz nie był obojętny dla mnie😉


nie każ wierzyć, tylko przedstaw argumenty


Częste migreny, jak wymieniłem router, jak ręką odjął 😉

 


Trzeba by więcej obserwacji i jakiś plan testów, żeby to potwierdzić.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5472
  • 22034
  • 179

Wpływ 5G na zdrowie


@IreneuszCDnapisał(-a)
...

Miałem kiedyś mocny router wi-fi w pokoju i uwierz nie był obojętny dla mnie

...

Częste migreny, jak wymieniłem router, jak ręką odjął 😉

To tylko sugeruje, że to urządzenie było winne Twoim migrenom, nie dowodzi że fale radiowe o częstotliwościach gigahercowych i mocach rzędu 100mW mogą mieć jakikolwiek wpływ na człowieka.

Hipotezy które trzeba by przetestować to np. hałas. No i oczywiście musiałyby być także "ślepe" próby dla wykluczenia autosugestii. Autosugestia jest w stanie wywołać objawy somatyczne, to jest udowodnione. Całość jeszcze statystycznie musiałaby być obrobiona, żeby wykluczyć przypadkowość. Niewiarygodnie często widzimy wzory tam gdzie ich nie ma.

 

Żeby nie było niedomówień: jest wiele spektakularnych przykładów totalnej porażki przy wdrażaniu rozwiązań technicznych, które ewidentnie były szkodliwe i nigdy nie powinny były być poważnie brane pod uwagę. Freony wylądowały w stratosferze a ołów jest właściwie wszędzie, mimo iż nie ma najmniejszych wątpliwości, że ołów jest trujący a bez warstwy ozonowej promieniowanie UV szybko uniemożliwiłoby wszelkie życie na lądzie. BTW: obydwie te przyjemności zawdzięczamy temu samemu pazernemu wynalazcy, którego nazwiska nie wymienię żeby nie przydawać mu sławy. Teza, że leki opioidowe nie uzależniają była oparta na jednym, bardzo słabej zresztą jakości, doniesieniu konferencyjnym a dziś wiodące supermocarstwo ma problem z epidemią uzależnień. Ktoś zignorował oczywiste konflikty interesów i wdrożono szkodliwe rozwiązania. Oczywiście że trzeba patrzyć na ręce, nie bronię tezy, że wszystko co nam się próbuje wcisnąć jest cacy tylko dlatego, że komuś wygodnie to sprzedać.

Natomiast trzeba też myśleć krytycznie i przynajmniej starać się sprawdzić sensowność zastrzeżeń.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Wpływ 5G na zdrowie

W większości krajów na świecie są one zgodne z normą ETSI. Oznacza to, że dla pasma 2.4 GHz w Polsce, moc anteny nie może przekraczać 100 mW, a dla pasma 5 GHz - 200 mW (w zakresie kanałów 36-64). Chyba to są normy obowiązujące.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Wpływ 5G na zdrowie

 Hej@Eveline

przesyłam linki dotyczące wpływu 5G na zdrowie zerknij do nich:

https://naukatolubie.pl/siec-5g/

https://www.medonet.pl/zdrowie,5g-a-zdrowie--co-jest-faktem--a-co-mitem-,artykul,23661876.html

Z  badań statystycznych wynika, że korzystanie z sieci 5G będzie bezpieczne, bo mikrofale, na których ten system się opiera są badane od wielu, wielu lat, a częstotliwości, które 5G będzie wykorzystywało dzisiaj też są w eterze.

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Wpływ 5G na zdrowie

5G według badań nie szkodliwe 🤔

Ponoć przy 6G odrastają włosy na głowie, te co wypadały 😃

Ale to w Japonii ponoć się dzieje, może żart jakiś 🤣


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

Wpływ 5G na zdrowie

również ręce opadają


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 223
  • 923
  • 4

Wpływ 5G na zdrowie

🙂 Według tej teorii to przy 7G wyrosną nam włosy na całym ciele i wrócimy do korzeni...

Dowodem na to jest np. powrót do pisma obrazkowego... Ewolucja zatoczyła wielki krąg...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Wpływ 5G na zdrowie

@Ianus72 tego 7G to my nie dożyjemy 😄

5G nie potrafią wprowadzić 😑


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 223
  • 923
  • 4

Wpływ 5G na zdrowie

Ja do dzisiaj w miejscu pracy nie mam nawet działającego 3G, więc mi przynajmniej nie będą musieli wyłączać. Na mapach owszem - G ile wlezie... a smsa się odebrać nie da, wysyłać nawet nie próbuję.