Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wniosek o podciagniecie swiatłowodu pod dom - Czy jest jakiś wzór?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13770
  • 56639
  • 672

Wniosek o podciagniecie swiatłowodu pod dom - Czy jest jakiś wzór?

@marder Jeśli pominięty, a wokół wszyscy mają to jak nic POPC 🙂

Kwestia ziemne czy napowietrzne...to klucz do dalszych działań


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2664
  • 9712
  • 49

Wniosek o podciagniecie swiatłowodu pod dom - Czy jest jakiś wzór?

Ludzie tak często piszą jak się dowiedzą od sąsiada obok że ma, ale to jeszcze nie oznacza że wszyscy mają na całej ulicy. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Wniosek o podciagniecie swiatłowodu pod dom - Czy jest jakiś wzór?

Ja myślę, że rozmowy międzyoperatorskie na rzecz pozyskania klienta kuleją w praktyce. Chociaż AMA pokazała, że wszystko jest do ogarnięcia...ale "w gadaninie"😊


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 57
  • 0

Wniosek o podciagniecie swiatłowodu pod dom - Czy jest jakiś wzór?

Była to inwestycja POPC. Na ulicy sa tylko domki jednorodzinne. Ja jestem właścicielem. Wiem, ze sąsiedzi maja, bo u jednego widziałem i tak wynika tez z mapki https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/. Przewody są wkopane. Juz wcześniej słyszałem, ze będą coś robić z internetem. Ale czy ktoś był z firmy? nie wiem. Ja osobiście z nikim nie rozmawiałem. Gdyby tak było to bym na pewno sie zgodził.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2592
  • 10722
  • 95

Wniosek o podciagniecie swiatłowodu pod dom - Czy jest jakiś wzór?

@Kamilokiedyś @Wiktor  napisał artykuł POPC – pytania i odpowiedzi przesyłąm linka https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87/POPC-pytania-i-odpowiedz... tutaj są pytanie i odpowiedzi o POPC takie jak: Czy pomimo nieujętego adresu w POPC będzie możliwość podłączenia, jeżeli światłowód biegnie kilkadziesiąt metrów dalej? Adres wykluczony z POPC przez błędnie sprawozdaną inwentaryzację infrastruktury do UKE – co można w tej sprawie zrobić? Po jakim czasie od zakończenia projektu POPC pominięte adresy mogą liczyć na światłowód? Obok mnie są domy z POPC - kiedy mogę liczyć, że zostanę podłączony? 🙂