Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE w Huawei P10


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 4
  • 0

VoLTE w Huawei P10

Hej
@Artur mówiłeś że P10 ma już VoLTE. Ani razu nie udało mi się tego jeszcze uruchomić chociaż widzę opcje w ustawieniach do włączenia. Czy muszę coś szczególnego zrobić aby wykonać połączenie w technologi VoLTE?

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

VoLTE w Huawei P10

Obecnie volte jest wyłączone u wszystkich. Poczekaj kilka dni.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 4
  • 0

VoLTE w Huawei P10

Dzięki za informację. Tak naprawdę od początku mi nie działo VoLTE. Nie wiedziałem co z tym fantem zrobic


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

VoLTE w Huawei P10

Oczywiście @wartrix - gdy już usługa zostanie przywrócona dla wszystkich - sprawdź, jak to będzie wtedy wyglądać na Twoim aparacie. Daj nam znać tutaj (w razie "W" Mrugający robot).

Tymczasem czegoś więcej możesz się dowiedzieć nt. VoLTE w Orange na tej stronie (u dołu, w sekcji Najczęściej zadawane pytania).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

VoLTE w Huawei P10

Wiktor napisał(-a):

Oczywiście @wartrix - gdy już usługa zostanie przywrócona dla wszystkich - sprawdź, jak to będzie wtedy wyglądać na Twoim aparacie. Daj nam znać tutaj (w razie "W" Mrugający robot).

Tymczasem czegoś więcej możesz się dowiedzieć nt. VoLTE w Orange na tej stronie (u dołu, w sekcji Najczęściej zadawane pytania).


Powinniście to bardziej wyeksponować że VoLTE jest obecnie wyłączone. Na żadnej waszej stronie (Nasz orange, http://www.orange.pl/volte) nie jest napisane że usługa jest chwilowo niedostępna i każdy przeciętny zjadacz chleba myśli że coś jest nie tak ze smartfonem.  Powinniście przynajmniej coś napisać tutaj w sekcji ogłoszeń gdzie macie info o apce do WIFI Calling.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VoLTE w Huawei P10

Witam.
PO rozmowie na infolinii technicznej zostało mi włączone ponownie VoLTE, ale u mnie jest problem taki, że ja nie mam wcale w HUAWEI P10 takiej opcji w ustawieniach, żeby włączyć / wyłączyć VoLTE. Telefon brandowany z PLAY czy w tym tkwi problem ?  Jeżeli tak proszę o pomoc jak mogę zmienić oprogramowanie na to w ORANGE lub czy jakaś inna istnieje opcja. Dziękuję i pozdrawiam - myślę że ten temat nie dotyczy tylko mnie ale szersze grono będzie z tym miało ten sam problem... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

VoLTE w Huawei P10

I co VoLTE juz ponownie włączone w sieci czy jak?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

VoLTE w Huawei P10

@tomeks, masz VoLTE czy nie, to i tak usługa jak na razie jest wyłączona do odwołania...niestety 😞 Niestety też nie ma jak na razie autoryzowanej możliwości wgrania softu OPL do Twojego telefonu...pozostaje "google" i działanie na własną rękę...

 

@lancewicz, na pewno będzie info na forum jak usługa ponownie ruszy...jak nie oficjalne z OPL to od nas, użytkowników...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

VoLTE w Huawei P10

Ale P10 jest na liście wspieranych dla VoLTE więc update pewnie poszedl FOTA do słuchawek. I powinno działać gdyby nie to wyłączenie do odwolania.

a ktoś wie co się stało ? co sie popsuło?