Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@j131 a jeszcze jedno. Ja zamawiałem przez neta...przyjechał nie znalazł, nie podpisane, więc pojechał i tyle. A jeśli pójdę do salonu...zdecydowany, podpiszę umowę. To wtedy będzie chyba inna gadka? Bo umowa jest... dajcie mi internet xD


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@dnem86 

Naprawdę trudno powiedzieć. I nie ma co zakładać tu kilku tematów, to i tak więcej odpowiedzi nie da. Może tak być że się nie da mimo że w systemie jest inaczej. Tu co prawda częściej trafiają się przypadki że technicznie by się dało ale w systemie nie ma i wtedy dopiero jest problem. Umowa tak naprawdę wchodzi w życie dopiero po uruchomieniu usługi. Ale warto do sprawy podejść asertywnie.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.


@dnem86napisał(-a)

@j131 a jeszcze jedno. Ja zamawiałem przez neta...przyjechał nie znalazł, nie podpisane, więc pojechał i tyle. A jeśli pójdę do salonu...zdecydowany, podpiszę umowę. To wtedy będzie chyba inna gadka? Bo umowa jest... dajcie mi internet xD


Niestety tak to nie działa. Sprawdź dokładnie czy możesz mieć ten światłowód bo czarna plama oznacza że masz dostęp do neta minimum 30MB/s i wówczas taki adres nie jest brany pod uwagę w czasie inwestycji światłowodowych. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.


@dnem86napisał(-a)

@j131 a jeszcze jedno. Ja zamawiałem przez neta...przyjechał nie znalazł, nie podpisane, więc pojechał i tyle. A jeśli pójdę do salonu...zdecydowany, podpiszę umowę. To wtedy będzie chyba inna gadka? Bo umowa jest... dajcie mi internet xD


Nie. Zapis w umowie :

Arti_Kn_Pl_0-1632401021786.png

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.


@dnem86napisał(-a)

@PARANOJA zamówiłem 600, ale że anulowana umowa teraz jest zastanawiam się nad 1gb


Kto anulował umowę? Jeżeli zaparkowali zamówienie na 30dni to nie powinno być anulowane. Chyba że z tematem bujasz się już np  2 miesiące. Jest to siec Orange czy innego operatora?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@PARANOJA byłem w salonie. Nikt nie anulował. Technik dał notkę że brak możliwości instalacji. I zgłosił reklamację. 30 dni mają na weryfikację. Jestem strasznie niecierpliwy ale chyba nie pozostaje mi nic jak tylko czekać 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@dnem86 też tak myślałam. Przez brak możliwości anulują umowy miedziane bo w to firma już nie inwestuje. Ale nie przy światłowodzie na który ogólnie idzie taka kasa i jest mocno przez firmę promowany. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@Anonim więc są spore szanse że kogoś pogonią do roboty xD ahhh


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

A czy ktoś z Was wie czy dział techniczny orange może cokolwiek mi w danym temacie powiedzieć? Czy jest szansa że jeśli np nie zostawili dla mnie kabelka, jakoś go podciągną etc? 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Problem z podłączeniem światłowodu. Brak przyłącza.

@dnem86, spróbuj wypytać sąsiada, skąd do niego przyłącze doprowadzono i jaką trasą.