Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Wifi Calling na Nokia6

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Witam,

 

pobrałem apkę ze sklepu WifiCalling. Zezwoliłem apce na to o co prosiła, następnie wyskoczyło "Trwa weryfikacja....może to potrwać do 10 minut...". Niestety te 10 minut to już pół dnia. Próbowałem już odinstalowywać, instalować na nowo. Czy kojarzy ktoś może gdzie problem leży?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z Wifi Calling na Nokia 6

@batonpc, zbadaliśmy sprawę i właśnie otrzymałem potwierdzenie, że to nie problem z Twoimi usługami czy numerem - na Nokia 6 appka WiFi Calling zachowuje się nietypowo i nie aktywuje się, a symptomy są takie, jak opisałeś. Przepraszam za to. Dopracowujemy już ustawienia sieciowe do tego modelu i appka będzie na nim działać, ale jeszcze nie jesteśmy w stanie wskazać terminu. Wytrzymaj jeszcze trochę z tą umową, warto zaczekać 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Nie masz usług wykluczających wifi calling jak dodatkowa karta sim lub orange extra numer?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Nie, absolutnie.

Kupiłem dzisiaj startówkę (Orange Smart) aby przetestować usługę, ponieważ jeśli zda egzamin to przeniosę nr z PLAY ponieważ zasięg mnie ostatnio tam dobija. W PLAY jest również ta usługa ale tylko dla telefonów kupionych u nich. Ja zakupiłem tydzień temu Nokię 6 (Android 7.1.1). Jest jeden slot na simkę (taką wersję wybrałem). Android jest prawie czysty. Zainstalowany fb, dwie gry, Spotify, bank, nawigacja.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z Wifi Calling na Nokia6

To jak to nowy numer to sugerowałbym kontakt z bok http://orange.pl/kontakt

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Dzwoniłem dzisiaj i niestety konsultanci nie znają odpowiedzi na moje pytanie. Ostatni konsultant twierdził, że jest to problem z telefonem ponieważ Nokia 6 nie jest jeszcze ogólnodostępna(tylko w autoryzowanych sklepach Nokii) i tutaj może być problem. Ponadto powiedział, że trzeba czekać na aktualizację 😞

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Aplikacja Wifi calling korzysta z rozwiązań dla aplikacji androidowych, więc model raczej nie powinien mieć wpływu.

A nie włączyłeś przez przypadek extra numeru? http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000377405,title,Orange-Ekstra-Numer,article.html
wiele osób włącza tę usługę przez pomyłkę bo kod *121*# jest podobny do sprawdzenia salda *124*#

co masz po wstukaniu kodu *114*1# i zielona słuchawka?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problem z Wifi Calling na Nokia6

Raczej nie, ponieważ po wklepaniu kodu, który mi podałeś mam "Usługa Ekstra Numer nie jest aktywna. Aby aktywować usługę wybierz *121*#."

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Wifi Calling na Nokia6

@batonpcNa temat twojego telefonu nokia-3-5-i-6-maja wspierać volte


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z Wifi Calling na Nokia 6

@batonpc, zbadaliśmy sprawę i właśnie otrzymałem potwierdzenie, że to nie problem z Twoimi usługami czy numerem - na Nokia 6 appka WiFi Calling zachowuje się nietypowo i nie aktywuje się, a symptomy są takie, jak opisałeś. Przepraszam za to. Dopracowujemy już ustawienia sieciowe do tego modelu i appka będzie na nim działać, ale jeszcze nie jesteśmy w stanie wskazać terminu. Wytrzymaj jeszcze trochę z tą umową, warto zaczekać 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Problem z Wifi Calling na Nokia6

@batonpc

Daj pls znać, czy aplikacja ruszyła na Twojej Nokii.

Jesli nie, to a. odinstaluj apkę, b. zrestartuj telefon, c. zainstaluj apkę ponownie i przejdź proces aktywacji. Powinno działać.