Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MMS przez WiFi

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

MMS przez WiFi

Czesc, jest problem: nie moge odbierac MMS jak jestm podlaczony do WiFi. Jesli wlaczona jest transfer danych to MMS przychodza bezproblemowo. O co tu chodzi? Jakie powinny byc ustawienia, aby przy podlaczeniu WiFi mozna bylo odbierac MMS? Samsung/Android. Z gory dzieki, k.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

MMS przez WiFi

W Orange Polska nie jest obsługiwany odbiór MMSów przez WiFi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

MMS przez WiFi

W Orange Polska nie jest obsługiwany odbiór MMSów przez WiFi.

Anonim

Nie dotyczy

MMS przez WiFi

Nic się nie da zrobić, jest tak jak pisze @Piotrekk85. Pozdrawiamy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

MMS przez WiFi

A może @Artur podpytasz wyżej czy w ramach prac do WiFi-Calling będzie możliwy odbiór MMSów?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

MMS przez WiFi

Być moze się mylę, ale wydaje mi sie, że koledze nie chodzi o możliwość odbierania MMS po WiFi tylko o problemie, który polega na tym, że w momencie połączenia z WiFi i wysłaniu do niego MMS nie załącza transmisji po sieci komórkowej i wiadomość nie dochodzi, czy nie tak ? 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

MMS przez WiFi

@Wac0, włączenie wifi nie wyklucza transmisji danych do obsługi informacji np MMS 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

MMS przez WiFi

Dokładnie, i dlatego wydaje mi się, że wujekkuba napisał post, bo u niego na telefonie się zaczeło wykluczać 🙂 ale poczekajmy na doprecyzowanie co miał na myśli.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

MMS przez WiFi

Na samsungu jest opcja odbioru mmsów przez wifi (bez transmisji danych komórkowej). W OPL to nie działa.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

MMS przez WiFi

@Piotrekk85 zrozumial dobrze 😉 dzieki za informacje. szkoda 😕


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

MMS przez WiFi

Hej!

Mam dokładnie ten sam problem (bo wydaje mi się, że właśnie o to chodzi), z tym że na iOS, nie Androidzie. Kiedy mam włączone wifi nie mogę odbierać ani wysyłać MMSów (błąd wysyłania). Kiedy wyłącze wifi i korzystam z internetu przez operatora, MMSy bez problemu się wysyłają.