Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Obsługa 5G


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 71
  • 0

Obsługa 5G

Dobry wieczór, 

 

Zwracam się z prośbą o informację czy mogę jakoś sprawdzić czy mam 5G? Według umowy mam 5G, telefon obsługujący 5G również, a po włączeniu transmisji danych (ustawienia są, że ma korzystać z 5g, lte, 3g) mam LTE... 

________________
* Przeniesione z działu Abonament – moderator Bartłomiej

36 ODPOW. 36

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Obsługa 5G

@Nicr4m  jeżeli będziesz w zasięgu 5G to na telefonie u góry zamiast ikonki LTE wyświetli się ikonka 5G.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Obsługa 5G

Lokalizacja w której jesteś, może nie być w zasięgu 5G, które jest aktywowane sukcesywnie. Najlepiej dopytać BOK, podając miejscowość o dostępność zasięgu 5G. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Obsługa 5G

Musisz być w zasięgu 5G oraz mieć telefon z listy wspieranych urządzeń 5G w Orange (sama obsługa przez telefon 5G nie wystarczy, ja mam OnePlusa 8 Pro i nie mogę mieć 5G w Orange).


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 71
  • 0

Obsługa 5G

Doprecyzuję - mam telefon obsługujący 5G, mieszkam w Poznaniu, "na mnie" i naokoło mapa zasięgu Orange pokazuje 5g.

Anonim

Nie dotyczy

Obsługa 5G

@Nicr4m telefon od Orange czy z wolnego rynku?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 71
  • 0

Obsługa 5G

Od Orange. 

Anonim

Nie dotyczy

Obsługa 5G

Patrzyłaś w aplikacji czy masz aktywne?

(Zakładka pakiety i usługi, powinno być w moje aktywne usługi Możliwość korzystania z 5G).


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 71
  • 0

Obsługa 5G

@Anonim, nie mam takiej opcji w żadnej zakładce pomimo zapewnień konsultantów z infolinii i czatu (mam zapisy na e-mailu). Jeżeli takiej opcji nie mam to muszę dzwonić na bok czy raczej poczekać? Telefon jest na liście obsługiwanych przez Orange. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Obsługa 5G

@Nicr4m  sprawdź naapie zasięgu, czy adres pod którym jesteś jest w zasięgu 5G. Link na dole strony na czarnym pasku