Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Prefiksy sieci Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nowe Prefiksy sieci Orange

Wpadłem na pomysł i wszedłem na stronę allearchiwum.pl i tam wyszukałem aukcje archiwalne z numerami o prefiksach:

- 571 - były sprzedawane numery od 25 grudnia 2013 r.

- 572 - były sprzedawane numery od 30 listopada 2014 r.

- 573 - były sprzedawane numery od 8 lipca 2015 r. 

Przeglądać wyniki trzeba od ostatniej strony i wtedy łatwo trafić na datę pierwszej aukcji z danym prefiksem. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Prefiksy sieci Orange

To już 3 lata - więc jeśli startery są na rok - trzy razy już mogły być użyte numery.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nowe Prefiksy sieci Orange

Znalazłem na allegro kilka numerów z lajtmobile, które w tytule aukcji mają wpisane "nieużywany". Nie wiem co autor ma na myśli (czy, że on nie używał czy nikt, czy z tego co mu się wydaje...), ale jest to ciekawe, tym bardziej, że do Orange można numer zawsze przenieść:-)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nowe Prefiksy sieci Orange

Znalazłem nawet jeden, z wpisem w tytule aukcji: "NIGDY NIE UŻYWANY!!!"


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

Na czacie mogą zweryfikować dany numer telefonu czy posiada historię lub jest nowy z puli nie używanych.  Własnie pisałem w sprawie kilku numerów. Szukam czegoś nowego. Może jest jakiś sprzedawca, która ma u siebie fajne numery ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nowe Prefiksy sieci Orange

Ron Napisz proszę czy na czacie pisałeś z jednym konsultantem czy z kilkoma? Czasem jeden pomoże, a drugi powie, że nie może czegoś zrobić....


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

@Felek, zgadza się ilu konsultantów tyle odpowiedzi Emotikon: sfrustrowany


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nowe Prefiksy sieci Orange

Ale warto próbować 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Prefiksy sieci Orange

Doradcy BOK/infolinia/czat/salon zazwyczaj nie mają dostępu do systemu z całą historią, a jedynie kawałek. Dane jeśli numer nie był używany w sieci kilka lat temu a potem nie używany mogły zostać zarchiwizowane/usunięte. Ponadto jak w każdej dużej firmie są segmenty/marki i część doradców nie ma dostępu do danych klientów których nie obsługują. Więc te info co można uzyskać jest słabe. Jeśli ktoś chce mieć 100% pewność że numer jest nieużywany, to można wysłać pismo na Skierniewice i przedstawić tzw. interes prawny po co takie info (na byle co takie info nie jest udzielane).

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

Na stronie Urzędu widzę nową numerację dla Orange 😁451… 452...

 

Spotkał się ktoś? 🤔😏