Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Prefiksy sieci Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

Może zna ktoś nową numerację Orange, nowe prefiksy sieci ?? Max do 1 roku wstecz Emotikon: Szczęśliwy Oczywiście dotyczy telefoni komórkowej.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Prefiksy sieci Orange

Rozpiska prefiksów operatorów macierzystych jest na stronach UKE. Z komórki ciężko mi znaleźć.

edit: tu http://www.uke.gov.pl/tablice/home.do?execution=e1s1

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

44 ODPOW. 44

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Prefiksy sieci Orange

Rozpiska prefiksów operatorów macierzystych jest na stronach UKE. Z komórki ciężko mi znaleźć.

edit: tu http://www.uke.gov.pl/tablice/home.do?execution=e1s1

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

ok znalazłem:

571...

572...

573...

780...

786...

7996...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Prefiksy sieci Orange

Tu już stare chyba, dawno są.
A polujesz na platynowy numer? czy nie chcesz używanego?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

@Piotrekk85, poluje na złoty i oczywiście na nieużywany, ponieważ już kiedyś to przerobiłem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Oznaczenie PLMN ? Bo MVNO, to wirtualni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Prefiksy sieci Orange

Jak chcesz złoty, to czasem kodem można złapać. Tylko "ładne numery" w Orange mają obecnie status "platynowy" i dla zwykłego człowieka chyba nie są dostępne. Głównie dla B2B i segment od SME w górę.

PLMN to chyba skrót od PLMNO, oznaczający operatorów z własną infrastrukturą (nadajnikami).

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Prefiksy sieci Orange

Doładuj się by mieć 25zl. Wpisz kod *660*# z prepaida. Trzeba to zrobić z telefonu który wspiera aplikacje typu stk. Koszt wymiany to 25 zł.

Ale złoto raczej nie jest tym co każdy myśli. Nie wiem czy na BOK można sprawdzić czy numer był używany. Ale podejrzewam że nie.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nowe Prefiksy sieci Orange

 Próbuję znaleźć odpowiedź od którego roku Orange używa prefiksu 780.  Czy ktoś może wie? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 36
  • 0

Nowe Prefiksy sieci Orange

 Albo jestem ciekaw czy Orange ma możliwość mi powiedzieć czy ten numer który mam, był kiedyś przez kogoś używany?  Może ktoś miał podobne pytanie i znalaz na nie odpowiedź operatora?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Prefiksy sieci Orange

Nie wszystkie 780 to Orange. Kolejna cyfra decyduje. Na stronie UKE można pogrzebać w archiwum decyzji (ale w ten weekend to nie działa, więc dziś się nie sprawdzi).

Kiedyś można było sprawdzić to na BOK. Tylko numer 780X mógł być w nju, więc nie wiem czy na infolinii Orange sprawdzisz historię w nju i na odwrót, na infolinii nju może być problem ze sprawdzeniem historii w Orange. Ponadto numer mógł być u jakiegoś wirtualnego operatora, który działał na systemie obsługowym Orange i korzystał z puli Orange, to trudne do ustalenia.

Jeśli korzystanie z obecnego numeru jest dla Ciebie uciążliwe, zawsze możesz złożyć pismo w salonie z prośbą o bezpłatną zmianę. Na prepaidzie za chyba 4 lub 6 zł można to samemu zrobić kodem USSD.