Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Prefiksy sieci Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Nowe Prefiksy sieci Orange

Są sposoby by się tego pozbyć 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

@Piotrekk85, napisz mi na PRIV jakie, będę miał na przyszłość. Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Nowe Prefiksy sieci Orange

Mogę napisać na forum. Choć oczyszczanie numeru czasem wymaga czasu i działania:
1) włączenie blokady ACR
2) spisywanie numerów telemarketów: jeśli numer jest na firmę - kontakt bezpośrednio z danym call center (wszystkie numery firmowe są w spisach, na ciemnej stronie internetu są apki by to sprawdzić). Jeśli numer jest prywatny, to warto jak w programie 'Catfish' przeszukać sieci społecznościowe po tym numerze
3) warto nie przerywać połączenia od razu, większości call center w PL należy do SMB a jedną z zasad jest możliwość zaprzestania calli po rozmowie. Ale trzeba odpytać tekemarketera skąd dzwoni, na czyje zlecenie. I nie wierzyć że z Warszawy. Zadać pytania jak dojechać z Woli na Pragę itp. można ustalić łatwo właściwe call center
4) wysyłać pisma do danej firmy z prośbą o zaprzestanie kontaktu
5) kontakt z danym call center/firmą marketingową na branżowych forach/sieciach społecznościowych
Osobiście pomogłem paru znajomym - zwykle całość zamyka się w 3 miesiące. Niestety nikt nie zrobi tego za nas ale jeśli komuś numer się podoba - coś za coś.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

@Piotrekk85, ja myślałem, że masz złoty środek, a Ty listę napisałeś. @Piotrekk85, znam lepszy sprawdzony i prosty sposób, z którego skorzystałem, a windykacyjne firmy nie biorą nawet pod uwagę zmianę właściciela i jest to walka z wiatrakami - zmiana numeru na te prefiksy o których wspomniałem. Ja akurat 2 lata temu zmieniałem i wtedy w miarę dobrym prefiksem był 797... i taki mam do dzisiaj na jednym z numerów. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Nowe Prefiksy sieci Orange

To nic nie daje. Tym bardziej że w Orange w ramach bezpłatnej zmiany numeru nie masz wpływu na numer.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

@Piotrekk85, to o czym piszesz to nic nie daje. Nie ma sensu brać numeru w Orange z puli numerów.

 

Ide kupuje nowy starter z prefiksem takim, który mi odpowiada i już po temacie. Zostawiam w Pre-Paid lub przenoszę na abonament i już po problemie. Jakby nic nie dawało, to bym nie zmieniał, a tak jestem posiadaczem stałych numerów. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Nowe Prefiksy sieci Orange

Okej, ale tracisz wszystkie usługi, ustawienia. Ale każdy ma wybór.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

@Piotrekk85, no coś za coś, ale spokój się liczy Emotikon: Szczęśliwy

 

Wszedłem teraz na nowe numery na NJU i moge napisać, że współczuję przyszłym abonentom NJU. Prefiksy 510...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Nowe Prefiksy sieci Orange

Z perspektywy abonamentowej jest inaczej niż z prepaidowej 🙂
Pula numerów nie jest z gumy.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Nowe Prefiksy sieci Orange

Piszę i o Pre-Paid i Post-Paid nowy numer.