Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi

Co rusz na naszym forum pojawiają się tematy związane z programem POPC. Dlatego zebraliśmy dla Was
Bazie Wiedzy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania z tego obszaru 🤓

 

Jeżeli macie jakieś uwagi, spostrzeżenia, przemyślenia dotyczące artykułu, to oczywiście zapraszamy do dzielenia się nimi poniżej 😊

PS: w załączniku dodatkowa porcja informacji nt. samego programu POPC. Takie fundamenty 😉

 

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi

@Wiktor kawał dobrej roboty i potężne porcja podstawowej wiedzy w pigułce. Jest teraz na co się powołać.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi

@Wiktor  super poradnik 👍 teraz pozostaje mieć nadzieję że forumowicze przed założeniem nowego tematu na temat i zadaniem pytań najpierw sięgną do owego poradnika.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi

Zgadza się 👍
Ale, wiadomo, życie kreśli jeszcze wiele innych scenariuszy POPC-owych, więc... Nowe tematy zapewne będą się pojawiać 😋


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi

Oczywistym jest że będą i powinny się pojawiać, z tym że powinny to być takie których nie objaśniono w poradniku 😏


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi

Bardzo dobry pomysł. 👍 Fajnie zebrane w pigułce informacje na odnośnie jakże gorącego w ostatnim czasie tematu POPC. Jeszcze dodałbym jedno pytanie i odpowiedź, która może w wielu przypadkach pojawić się: Sieć w mojej miejscowości/regionie wybudowana w ramach POPC przez beneficjenta innego niż Orange/Nexera/Inea np. lokalnego operatora. Czy będą dostępne usługi Orange? Jeśli nie, w jaki sposób można zgłosić takie zainteresowanie? 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi

To pytanie mam takie.

Skoro  orange wycofało sie z IV konkursu popc m.in. w woj pomorskim to czy zamierza te adresy podlaczyc ze srodkow wlasnych czy ewentualnie w miejsce orange wchodzi inna firma?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi


@PARANOJAnapisał(-a)

To pytanie mam takie.

Skoro  orange wycofało sie z IV konkursu popc m.in. w woj pomorskim to czy zamierza te adresy podlaczyc ze srodkow wlasnych czy ewentualnie w miejsce orange wchodzi inna firma?


skąd masz taką informację, bo akurat dotyczy to mnie, pomorskie, 4 konkurs i orange 😞


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi

@Internet_popc  z kilku źródeł. Dla potwierdzenia zapytalem w cppc.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Komentarze do artykułu: POPC – pytania i odpowiedzi


@PARANOJAnapisał(-a)

@Internet_popc  z kilku źródeł. Dla potwierdzenia zapytalem w cppc.


Czyli rozumiem, że nie ma tego jeszcze na żadnej stronie? trudno mi coś znaleźć na tym nowym portalu który zastąpił cppc.

Ogólnie to dalej porażka jeżeli chodzi o informacje, czemu tak trudno jest im zrobić jeden prosty portal, na którym by była mapka i info co będzie kiedy robione, i na bieżąco aktualizowane. Są widełki całego projektu tam na 4-5 lat, i wtedy oni chyba sami wiedzą, gdzie będzie co robione na przynajmniej rok do przodu.

Ta mapa capap.gugik.gov.pl w niektórych obszarach myli się prawie o 2 lata do tyłu, bezużyteczna.

Korzystałem jeszcze z tego: https://uniaswiatlowodowa.pl/lista-instalacje

I tam wchodzisz w gminę i piszą co ostatnio oddali i co będzie kolejne.

Ale.. na przykładzie własnej gminy, ostatnio zaktualizowali że oddali 155 adresów w miejscowości X, gdzie wiem na 100% że tego nie zrobili, tak jest według planów właśnie 4 konkursu, ale na bank nic tam nie było kopane, 0 prac. Nawet nie ma gdzie zgłosić błędu, podają nieprawdziwe informacje.