Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

@abcd"Nie bądźmy Pewexami, nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych"

Ten FB2 nie ruszy na FTTH, jest niedopisany do bazy modemów i jeszcze widnieje na starej usłudze.Do loginu przypisana jest stara prędkość...

Przyjdzie technik, przyniesie nowy modem zgodnie z zamówieniem i uruchomi dopiero usługę. Sam nic nie zrobisz...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

Agat w FunBox 2 jest ustawienie trybu pracy i tam się zmienia z xdsl na ftth. Mój FunBox 2 po resecie do ustawień fabrycznych sam sobie zassał ustawienie ftth zamiast xdsl ....


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

@abcdOczywiście, bo masz ONT-a zewnętrznego i kiedyś te modemu pracowały na FTTH...Ale do loginu dopisana jest w systemie usługa miedziana. Prędkość stara. Dopiero działania systemowe dopiszą nową opcję usługi...Poza tym modem musi być wymieniony na FB3


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2528
  • 9058
  • 45

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

@abcd z tego co wiem to usługa FTTH nie jest świadczona na FB2.0. Czeka Cię wymiana modemu na wyższy model.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

To proszę zobaczcie screeny z ustawień mojego FB2 , niedowiarkowie 😂

 

Przechwycenie obrazu ekranu_2023-08-24_13-20-54.pngPrzechwycenie obrazu ekranu_2023-08-24_13-19-03.png

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik i ukryłem dane wrażliwe – moderator Michał


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2528
  • 9058
  • 45

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

Dla nowych użytkowników nie dają juz wersji 2.0 Starym proponują przejście na nowszy model bo wiadomo lepsza stabilność, zasięg WiFi itd. Nie wiem jak u Ciebie zrobią. Zadzwoń na infolinię i zapytaj. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

@abcdNie to, że nie wierzymy, ale to, że nie jest to modem docelowy dla FTTH i nie uruchomisz nowej pełnej usługi. Podlega wymianie i tyle


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8418
  • 64

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

@abcd I tak pewnie zostaniesz przy swoim tepelinku. Ma więcej funkcji niż FB3.

Edit: Gdyby nie porty 100 Mb. Czyli niestety pójdzie do szafy albo można zamienić go w dodatkowy AP dla mniej wymagających urządzeń - WiFi ma w porządku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

W tej chwili w aplikacji mój orange wyświetla mi się , że obydwie moje umowy i ta z 7 VIII i ta z 21 VIII zostały anulowane .

Zamiast tego nastąpiło WZNOWIENIE UMOWY  .

Pokazuje mi takie coś jak na dołączonych screenach ;

Czy to naprawdę oznacza , że technik orange przyjdzie do mnie już w ten piątek ?!

 

Screenshot_2023-08-28-18-08-15-83_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpgScreenshot_2023-08-28-18-06-34-86_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Jak przyspieszyć założenie światłowodu ?

wczoraj zdarzyło się coś takiego że postanowiłem o tym w tej chwili napisać . Jeszcze we wrześniu jedna z pań konsultasntek na infolinii mówiła mi , że aby przejść tv satelitarnej na kablową nie trzeba czekać aż upłynie pierwsze 12  m-cy umowy o tv sat . POtrzebna jest tylko zgoda '' kierownika '' . Wczoraj ,  31 X ta pan i konsultantka odezwała się znów do mnie i mówi że ma zgodę kierownika .

Zaproponowała mi takie warunki ; zmiana szybkości z 300 na 600 Mbps za tą samą cenę za pierwszy rok umowy .  Potem podwyżka o 10 zł .

Pakiet mobilny ; 600 zamiast obecnych 50 GB . Zamiana FB3 na FB6 .

Dekoder kablowy 4K STREAM  zamiast obecnego satelitarnego 4 K ultrabox . Aplikacja orange tv go zamiast canal+online .

Nie podoba mi się tylko lista kanałow tv którą mi oferują .

Wydaje mi się ona krótsza od obecnej listy tv w pakiecie optimum+.

Czy przyjąć taką ofertę . Doradźcie proszę 😚