Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dzierżawy gruntu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Dzierżawy gruntu

Witam szukam kontaktu  w sprawie dzierżawy  gruntu pod nadajnik telekomunikacyjny . Ma ktoś e-mail lub link gdzie mogę uzyskać takie informacje  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dzierżawy gruntu

Cóż, wydaje mi się, że gdyby Orange chciało stawiać maszt na Twoim gruncie, to sami by Ciebie znaleźli. Jeśli chcesz "złożyć ofertę" to na Twoim miejscu napisałbym na adres w Warszawie, strzelając "dział inwestycji" al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dzierżawy gruntu

@Bujakooo1  Możesz sprecyzować co chcesz "zrobić", wydzierżawić swój grunt pod nadajnik Orange?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Dzierżawy gruntu

Dokładnie  tak jak piszesz mam grunty . Które chciałbym  wydzierżawić . Juz otrzymałem  ofertę z t-mobile . I chcial bym sprawdzić czy inne sieci też były by zainteresowane.

 

Szukam teraz e-mail  żeby skontaktować  się z orange  czy byli by zainteresowani lokalizacja 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dzierżawy gruntu

Cóż, wydaje mi się, że gdyby Orange chciało stawiać maszt na Twoim gruncie, to sami by Ciebie znaleźli. Jeśli chcesz "złożyć ofertę" to na Twoim miejscu napisałbym na adres w Warszawie, strzelając "dział inwestycji" al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12698
  • 52257
  • 596

Dzierżawy gruntu

@Bujakooo1Podpowiem: T-korzysta z tych samych masztów co i O

Nie buduje się raczej oddzielnych blisko siebie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dzierżawy gruntu

O tym co pisze @agat13  też pomyślałem, ale ... pytanie było "konkretne", więc podpowiadam co moim zdaniem można zrobić. Rozumiem, że @Bujakooo1  chciałby mieć prawo wyboru inwestora, który więcej zapłaci. A jeśli tak, to szukałbym kontaktu do innych operatorów z wielkiej 4.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Dzierżawy gruntu

Dokładnie  z play nie ma problemu  bo jest u nich na stronie odpowiedni link i można zgolisc swoje grunty . A juz plus czy orange sytuacja bardziej skomplikowana nie odpowiedniego e mail do nich . Od t-mobile dostałem list poczta o chcecie współpracy.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Dzierżawy gruntu

Zatem poprzestałbym na tej dwójce: T-Mobile, ze świadomością, że maszty są zazwyczaj współdzielone z Orange. (O innych formach współpracy w "obsłudze" połączeń nie będę tu pisał.) No i znalezionym adresie kontaktowym do Play... dającym nadzieję na konkurencyjną ofertę... o ile stawiają maszty, bo tego nie wiem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12698
  • 52257
  • 596

Dzierżawy gruntu

@Bujakooo1Wydaje mi się, że jak jeden operator zainstaluje maszt, to i inni się podłączą. 🙂