Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Udostępnienie światłowodu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Udostępnienie światłowodu

Cześć. Do mojego bloku została doprowadzona infrastruktura światłowodowa. Są wszystkie kable, skrzyneczki itp. Już prawie dwa miesiące wszystko jest podłączone, ale nadal na mapie zasięgu Orange pokazuje, że jestem poza zasięgiem. Ile czasu zazwyczaj mija od momentu wykonania infrastruktury do momentu podłączenia światłowodu do mieszkania? Dla mnie to jest dziwine. W salonach nic nie wiedzą, na czacie Orange doradcy też tylko zerkną na mapę zasięgu i nic nowego nie mogę się dowiedzieć. 

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51974
  • 699

Udostępnienie światłowodu

@Nabohodonozor najlepiej znaleźć opiekuna projektu lub podpytać wykonawce. Może jakieś ulotki z numerami telefonów były roznoszone. Poszukaj, czy na skrzyneczkach nie ma jakiś danych kontaktowych.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12696
  • 52254
  • 596

Udostępnienie światłowodu

@Nabohodonozor z tym bywa różnie...obecnie są duże opóźnienia w uruchomieniu sieci. Kłopoty z dostawcami sprzętu i wykonawcami związane z pandemią. Rozejrzyj się po okolicy i sprawdź gdzie inwestycje zostały zakończone i uruchomione. Właśnie tam szukaj kontaktu z beneficjentem usługi, handlowcami i opiekunami...może będą wiedzieć więcej, bądźmy mają dostęp do informacji o rozbudowie usług, które sami zakładali i obsługiwali. Ludzie będą mieć namiary , bądź zapytaj w administracji o kontakt do klienta, który robił projekt czy ustalenia z administratorem obiektów. Pytaj , to nie kosztuje


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2489
  • 8934
  • 45

Udostępnienie światłowodu

Dwa miesiące to już czas najwyższy na świadczenie usług. Chyba że jeszcze nie było odbioru technicznego. Tak jak kolega powyżej radzi spróbuj skontaktować się albo z firmą która wykonywała przyłącze, albo z projektantem. Zarządca budynku powinien mieć kontakty.