Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Chodzi mi o zdanie "Tak Orange ma 3 mln ale w 99% jest to sieć druga. " Moje miasto Olsztyn nie jest reprezentacyjne, ale tylko może w połowie budynków Orange jest drugie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Bo nieco się ta struktura zmienia. Robią coraz więcej lokalizacji (i dobrze), takich gdzie nie było nic sensownego. Te 99% to było przekoloryzowanie 🙂 Chodziło mi o to że inwestycje w miejsca gdzie już jest inny operator niewiele zmienia w pokryciu kraju.

 

U mnie tj w Lublinie do ub roku jechali tylko po lokalizacjach gdzie mieli konkurencję. Nic więcej. Dopiero teraz coś się ruszyłoj. 

Co prawda też trochę dziwnie, bo daleko nie szukając, na jednym z osiedli zrobili FTTH w lokalizacjach gdzie wcześniej było VDSL do 80. Ulicę dalej gdzie jest ADSL do 10 nie ruszyli 🙂 Mimo że jest ich kanalizacja, infrastruktura i łatwy dostęp.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

A ja dzisiaj byłem w salonie Orange i........dowiedziałem się od pracownika salonu że jednak światłowód musi być zakopany aż do budynku a nie na zewnątrz.....Emotikon: Zaskoczony????!!!!!.To ja już nie wiem co myśleć.....na filmie co innego mówią a w salonie też inaczej.Chodzi oczywiście o domki 1-2 rodzinne


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Na jakim filmie?
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

W filmach promocyjnych są używane skróty bo jednak zadaniem jest wytłumaczeniem w sposób prosty a nie wszystkich niuansów. Światłowody są wykorzystywane w różnych celach - niestety czasem może to być światłowód łączący centrale, czy poprowadzony do masztu komórkowego, czy ma inne przeznaczenie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie leci przez studzienki w ulicy, później na słup i wisi sobie od słupa do domu na powietrzu. Przy okazji jeszcze przechodząć przez sosnę 😛 Jest ok 🙂
Lokalny leciał, gdzie mógł studzienkami, a resztę rozwiesza w powietrzu. Najważniejsze, że zaczęło się coś dziać w miastach powiatowych i nawet okolicznych wsiach.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

Kiedy Rotmanka kolo Pruszcza Gdanskiego Wyrastaja bloki jak grzyby po deszczu a światłowodu z Orange nie ma daje im rok na jakis ruch jak nic nie będzie to koncze współprace

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Nie rozumiem. Twierdzisz że deweloper łamie prawo budowlane? Dostępność kabla w nowym budownictwie to wymóg prawny. Nie ma w nim zapisu, że musi to być Orange.