Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Bo miałem telefony od Orange właśnie w sprawie zainteresowania


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Widział i wypełniał taka samą jakiś rok temu. Chodziła dziewczyna po domach i takie zbierała. Pech chciał że wybrała termin na tygodniu przed południem, wiec większość nawet nie wypenila bo ich nie było. Miała przyjść w innym terminie takim bardziej wieczornym - ale pewnie zapomniała 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Dostępność światłowodu

To stary wzor. Obecnie musisz podać np pesel. Przyszło rodo i się pozmieniało 😉

Wrzucę aktualna jak nie zapomnę 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam wszystkich, jestem mieszkańcem Gminy Gródek nad Dunajcem miejscowość Przydonica, od około dwóch tygodni widzę zawieszone światłowody, podłącz szkoły podstawowej. Moje pytanie brzmi czy jest to jednostkowe podpięcie szkoły, czy mieszkańcy będą mogli z w/w łącza też korzystać?  Jeśli tak to ewentualnie kiedy będzie można skorzystać z usługi.  Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@zdrapekkmoże spróbować tego https://oferty.orange.pl/internet/ lub założyć firmę może będzie szybciej  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

 

Czy wasze odpowiedzi wysyła jakiś BOT ? Bo co druga jest nie na temat albo taka sama jak sto innych tego dnia. Jakiś czas macie na odpowiedź ?

 

Mam firmę, światłowody podpinają w okolicy i duża szansa że dojadą do mnie. Z ciekawości wysłałem zgłoszenie "przez firmę" I co ? Zadzwonił ktoś z teleparty i zapytał czy jest u mnie dostępny światłowód orange 😄

Powiedziałem że nie po czym sprawdził że jednak nie i serdecznie pozdrowił.

 

Więc kolego @zdrapekk to że wiszą kable nawet pod twoim nosem nic nie oznacza, jak to kable orange to nic nie załatwisz, nic nie przyśpieszysz a tym bardziej nikt ci na tym forum nic nie powie, bo tu nikt nic nie wie 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Dostępność światłowodu

Ale fakt jest tez taki, że firmy podpinają przeważnie szybciej. Nieraz były takie sytuacje że jakaś firma miała światło od Orange a domki nie, nawet po roku czasu dopiero ruszała inwestycja do następnych użytkowników w okolicy. Czasami Orange się spóźnia przez swoją politykę i konkurencja ich wyprzedza (jak u mnie) przez co tracą klientów, zamiast zainwestować szybciej i migrować ich z xdsla na światełko.

 

Później ludziom nie chce się przenosić, tym bardziej jak ta konkurencja jest bezawaryjną, dosyć dobrej jakosci.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Zgadzam się z wami w 100%, tylko patrząc od strony inwestycyjnej jaki sens jest ciągnąć światłowód wyłącznie pod szkołę (niema żadnej firmy w okolicy która by korzystała z w/w łącza), przecież w dzisiejszych czasach najdroższa jest usługa (praca pracownika) niż kilka żył więcej w światłowodzie. Jeśli chodzi o zgłoszenie na stronie Orange zrobiłem to już dawno :). Z tego co ktoś z rodziny rozmawiał z technikami (monterami) to ponoć jest możliwość w/w łącza na ok 400 domostw. Pozdrawiam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

"jaki sens jest ciągnąć światłowód wyłącznie pod szkołę"

Taki że szkołę podpinają za kasę publiczną w ramach dotacji a ciebie muszą podpiąć ze środków własnych. Jeśli się im to  opłaci ekonomicznie (zwrot z inwestycji, duża liczba mieszkań itp..) to podłączą i was.

Nie tylko chodzi o pracownika, ale wszelkie plany, zgłoszenia i zgody to też czas i kasa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

Szkoły są ujęte w planach rządowych. Poza tym to pewny klient. Nawet jeśli nie będzie klientem na poziomie detalicznym, to z innej firmy Orange zarobi w hurcie. Więc firmy nawet poza wynikiem finansowym chcą to robić. Dla polityków różnego szczebla też fajnie przed wyborami pochwalić się jak to w szkole hula szybki internet. A stety czy niestety telekomy są poniekąd zależni od polityki bo potrzebują koncesji np. na pasma mobilne - a tych nie ma nieskończenie wiele, ich ilość jest ściśle limitowana.