Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

W zeszłym roku w tym okresie (czerwiec-sierpień) wywieszałem plakaty zachęcające do zgłaszania chęci podłączenia światłowodu......W październiku chodził przedstawiciel Orange i zbierał dane osób które byłyby zainteresowane szybkim internetem.A od początku roku widziałem jak była robiona infrastruktura pod światłowód i do tego telefony z pytaniem czy nadal jestem zainteresowany......no tylko że zainteresowanie w mojej okolicy jest za małe (60%) a musi być (85%).Postanowiłem że jeszcze raz wywieszę te plakaty i zobaczę co się będzie dziać.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Dostępność światłowodu

A ja wywiesilem plakaty, malo kto sie zglosil i dociagneli do mnie swiatelko, mimo ze upc przejelo wiekszosc osob z mojego bloku, bo wprowadzili sie rok wczesniej i dali bardzo korzystne oferty w porownaniu do vdsla i orange iptv.. a teraz nikt na drozszy swiatlowod nie chce przechodzic, bo upc jest bezawaryjne, dziwna ta polityka orange 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Dostępność światłowodu

tu nie chodzi o %. jezeli dany teren jest w planach to predzej czy pozniej prawdopodobnie bedzie podlaczony do sieci. 

 ankiety ktore orange zbiera nie daja gwarancji ze dany klient po zakonczeniu inwestycji skorzysta z oferty firmy. jest sporo takich klientow ktorzy  wyrazaja podlaczenie budynku tylko aby byl w zasiegu sieci. ale czy to z biznesowego punktu ma sens jakis dla orange? co z tego ze 100% deklaracji skoro 30% bedzie chcialo korzystac z uslug. 

inna kwestia to taka ze chyba nie ma odwrotu od ftth 😉

szkoda tylko ze tak pozno orange sie obudzilo 

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Mamy już 14 czerwiec więc do 20 zostało tylko 6 dni a i tak nic nie widać by robili 😞 więc pewnie kolejny dadzą termin pewnie Lipiec.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Po długim oczekiwaniu w końcu widać pierwsze efekty światłowodu  🙂 położyli listwy na ścianie  

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@AnonimTo czekam na potwierdzenie jak będziesz już miał w mieszkaniu, a może już są możliwości podłączenia  pytałeś się na BOK ?

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Nie pytałem się jeszcze w BOK, firma była dość  krótko około 2h  od 14-16 porobili troszkę i się zwinęli więc i tak jeszcze muszą dokończyć bo nie wszystkie położone listwy z tego co widzę.  


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

U Ciebie przynajmniej coś się już fizycznie dzieje......Bo ja na razie odbieram tylko telefony z informacją że "Zainteresowanie jest na poziomie 60%" jak na razie za mało bo minimalnie musi być 85%....I jeżeli te 85% będzie to pod koniec roku "Może" zaczną podłączać.Więc ja dałem sobie już spokój z tym czekaniem.....bo czekać to sobie można.....

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@mastur

 

A jak dzwonisz na numer 510100100 i podajesz swój pesel w celu weryfikacji to automat gadający mówi ci że:

 

Mamy dla ciebie świetną wiadomość, Jesteś w zasięgu Orange Światłowód więcej informacji udzieli nasz konsultant.

 

Mi zaczęło tak mówić około miesiąc temu jak składałem awarię linii.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Nic nie ma żadnych informacji na infolinii a na czacie ciągle piszą "W ciągu 3 miesięcy nie ma daty podłączenia pod tym adresem"...ale są te telefony więc sądzę że na razie Orange sprawdzają ilość zainteresowania.W ciągu 2 miesięcy miałem 2 telefony.