Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Dostępność światłowodu

Weź poprawkę na to, że Orange ma zasoby i środki większe więc jak porównujesz zasięg ich działania to porównuj też środki i zasoby jakimi dysponuje Orange, a jakimi lokalna firma. Lokalna firma, o której wspominam działa też w innych miastach.
Gdyby Orange tak pięknie budowała sieć to by nie dostała kary. Zresztą nie jedną karę dostała i to od wielu różnych instytucji za różne sprawy. Dla mnie to Orange jest copycatem TPSA i ich działania. Widocznie przechwyciła od TPSA część kadry zarządzającej hahah 🙂 Ja mam szafę ze światłowodem telekomunikacyjną jakieś 25 m od domu i nie da się hahaha. To nie chodzi, że się nie da tylko zwyczajnie Orange nie chce bo woli mnie doić za 10mega za cenę 2x większą... Rozumiesz to czy jeszcze nie?
Jeszcze z rok tylko i żegnajcie jeśli nie zdążycie podłączyć mnie. Nie będę 5 lat czekał aż się Orange zlituje.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Dostępność światłowodu

No cóż, nic więcej nie zostaje do napisania, jak papa... Jest wiele domów do podłączenia i wszystkich na raz nie podłączą.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Populizm zawsze górą. Orange jest zle i niedobre. Niestety Orange nie prezentuję publicznie swoich planów. Może gdzieś indziej podłącza usługi. Nie jesteś sam jeden czekający na usługi.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

Prawda jest taka że orange nie chce doprowadzać światłowodu do domu. Tak jak w moim przypadku. Skoro ma monopol bo domy mają tylko i wyłącznie okablowanie orange to tak czy siak będzie trzeba im płacić. Więc woli pchać się do bloków bo może kogoś uda się tam zabrać netii czy upc. Beznadziejne podejście ale zrozumiałe. Widać po mapach zasięgu światłowodu w Krakowie. Okablowane są tylko i wyłącznie osiedla z BBLOKAMI. Do domów nic niema!!!!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Są trzy rodzaje prawdy...

Orange nie tylko tłumaczy się przed klientami. Regulatorzy rynku też nie głaszczą Orange. Akcjonariusze robią swoje - po każdej podwyżce CAPEXu kurs akcji leci na łeb na szyję.

Wiem, że każdy chciałby mieć szybki internet. Ale cały czas są miejsca gdzie ADSL byłby cudem.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

No właśnie z tym się zgadzam co piszesz, że są jeszcze miejsca gdzie ADSL był by cudem. Powiedz mi tylko czemu tam orange nie inwestuje tylko na siłę się pcha na bloki gdzie jest największa konkurencja i gdzie wszyscy mają dostęp do szybkiego internetu od upc czy netii? U mojej dziewczyny na bloku jest UPC, Netia, Aster i doszedł teraz ORANGE ze światłowodem. Cenowo niema szans z Netią to po co się tam pcha. Dziewczyna ma internet 150Mb/s za 40zł przez cały okres umowy. Orange tego nie przebije.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Netia nie jest regulowana i inwestuje tam gdzie chce. U mnie netii nie ma i netia nie ma planów być w Olsztynie dla klientów indywidualnych.
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

No i jutro miałem mieć Światłowód czyli 20.04.2018r a zadzwonili z numeru 510100100 że ma być 11.05.2018r wcześniej podałem im swój numer by dzwonili w celu oferty i przedłużenia widać że obserwują tylko żeby tak nie trwało przez kilka lat z przesunięciami 😞 

Nic nie widać by robili na klatce czy w pobliżu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Dostępność światłowodu

Jak nic teraz nie widziałeś, że coś robili, to maj jest bardzo możliwy, u mnie w pare dni dociągnęli światło do piwnicy, w piwnicy robili pare dni z kabelkami robotę a po niecałym miesiącu od zobaczenia ich w piwnicy, już możliwe były podłączenia.