Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Tego się głównie obawiam, braku kontaktu z administratorem wspólnoty, którego właśnie zmieniamy. Pani która miała naszą wspólnotę w swojej "pieczy" wogóle nie kwapiła się do pracy, a te klatki były właśnie w jej gestii. Niestety tak szefostwo dotychczasowej administracji jak i pomarańczowi nie chcą dokładnie określić gdzie leży pies pogrzebany, a szkoda.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

A nie masz w okolicy jakiegoś fibershopu?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Nie, nie widziałem. Jest w okolicy smart store, ale fiber shop'u nie zauważyłem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Dostępność światłowodu

Dajcie spokój Orange to jest jednak żenada. Weszli do Wołomina pod Warszawą ze światłowodem w wakacje. Robią to w takim tempie, że już na moim osiedlu konkurencja lokalna położyła światłowód z firmy Tonectic SA. Orange podłącza bloki nie wiem w jakim celu jak tam ludzie mają kablową telewizję z netem o jakim mi się nawet nie śniło. Tymczasem domki jednorodzinne dalej traktowane są jak największe zło. Całe osiedla domków są olewane. Teraz nawet jak przyjdą do tych co się zapisywali to pewnie nic z tego będzie, bo ludzie mieli dość czekania i z firmą Tonetic już podpisują umowy. Co za dno. Przysięgam ostatni raz podpisywałem umowę z Orange na cokolwiek. Z takim tempem budowania infrastruktury.
Proszę tu zasięg tej lokalnej firmy: http://www.wirtualny-wolomin.pl/zasieg-sieci
Tymczasem Orange (wpisać Wołomin): https://www.orange.pl/view/mapazasiegu
Można można tylko trzeba Orange chcieć, a nie ze wszystkim zwlekać aby doić klientów za 10mbit/s tyle co za światłowód. Po wygaśnięciu umowy podpiszę zapewne umowę z Tonetic jak 3/4 miasta.
Z takim podejściem to Orange zostanie zjedzony przez konkurencję nawet mając przewagę.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Dostępność światłowodu

@Pich70 mogę Cię pocieszyć, że do mojego bloku doprowadzili światło ostatnio w niecały tydzień i już robią podłączenia. Więc mogą się jak najbardziej wyrobić do końca grudnia.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Z tym że w tej ankiecie mogę wszystko wpisać poza miejscowością Łódź , wynajduje war...  ,  zgi... itp   ale nie Łódź . 

21 wiek Łódź , dokoła  światłowód , nawet w domkach , a na mojej ulicy Gliniana brak chociaż do linii światłowodowej mam jakieś 200 metrów . 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

@Lucek777ja mojej miejscowości też nie mogę wpisać, z miesiąc temu podobno był remont tej strony, ale jak widać w dalszym ciągu coś nie działa.

Inna strona http://orange-swiatlowod.pl/ też nie za bardzo funkcjonuje.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Dostępność światłowodu

Tak ale do 2020 muszą operatorzy przejść na światłowód z godnie z umową  tam jakąś 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 18
  • 1

Dostępność światłowodu

Skąd masz taką informację :)?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

Muszą?