Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@kuba_23 rozumiem Cię, ale pewnie tą mapę tworzy jakaś zewnętrzna firma. Zgłoś sprawę do BOK i tyle. Pozdrawiam.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dostępność światłowodu

@kuba_23, @Anonim, nie tworzymy map, ani ich nie aktualizujemy, nie ta branża 😉 Zdecydowanie nie ma po co kontaktować się w tej sprawie z BOK Orange.

 

Zwróćcie uwagę na symbol w prawym dolnym rogu mapy - firma, która dostarcza mapy i je aktualizuje to Emapa. My jedynie nanosimy na nią punkty informujace o zasięgu. Jeśli dobrze pamiętam to kiedyś korzystaliśmy z map Google, a potem przeszliśmy na polską Emapa, nie jestem pewny dlaczego, ale to chyba tutaj nieistotne, w mapach Google też zdarzają się błędy.

 

@kuba_23, jeśli chcesz, aby dane o nazwie ulicy zostały szybciej zaktualizowane to polecamy kontakt z autorem mapy: http://emapa.pl/kontakt-1


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

widzę, że z dyskusji o dostępności światłowodu zrobił nam się temat mapy i jej dokladności, a ja chciałam tylko rzucić pomysł dodatkowej jej funkcjonalności


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

► Wpis został tutaj przeniesiony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Światłowód - podstawowe informacje, ponieważ porusza podobne zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

Szkoda ze nie ma w Jaworznie ;(. Mam VDSL-a ale niestety zależy mi na lepszym uploadzie. Wiadomo coś może na temat Jaworzna?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam, czy poniższa informacja oznacza, że w danych lokalizacjach rozpocznie się rozbudowa i świadczenie usług w technologii FTTH ???

http://www.hurt-orange.pl/30-09-2016-planowane-uruchomienie-lokalnych-petli-podpetli-abonenckich.pht...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Tak, ale trochę czasu to potrwa.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

W większości lokalizacji termin oddania to styczeń 2017, czyli jak dobrze rozumiem dopiero od tego miesiąca ruszy podłączanie budynków (klientów) w danym mieście.

Jeżeli źle rozumuje to mnie poprawcie. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam,

 

czy planowane jest może udostępnienie światłowodu w Swarzędzu, przy ul. Słonecznej?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Stoję przed wyborem dostawcy tv oraz internetu.

Adres: Blok 7 piętrowy, Kraków, ul. Chmieleniec 14.

Proszę o informacje jakie są szanse na doprowadzenie światłowodu do ww. lokalizacji w najbliższym czasie.

 

Pozdrawiam,

Piotrek

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

A kiedy będzie światłowód w Inowłodzu (97-215)? kable od Opoczna były jeszcze w tamtym roku na nowo kładzione jak robili nową drogę. Jakoś usług u was - tragedia... i zreo rzetelnych informacji.