Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Na stronie www masz aktualną informację.
Jeśli czegoś nie ma, to nie ma.
Zasieg swiatlowodu widac na mapie na zasieg.orange.pl

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam.Kpina ! W łodzi chyba raczej co mieli wybudować to raczej już wybudowali,tak mnie się wydaje.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dostępność światłowodu

@silvestri1, w Łodzi trochę tego Orange Światłowodu jest i będzie przybywać, tak samo jak w innych rejonach Polski. Niestety planowanie i udostępnianie łączy to na tyle złożony temat, że jeszcze nie możemy obiecać terminów i podać konkretnych lokalizacji.

 

Zrzut ekranu 2016-10-25 o 20.17.22.png

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Orange ale z was firma,że szkoda pisać.U mnie są już doprowadzone światłowody do budynku i rozprowadzone ale nie podłączone.Wiszą na klatce już od 3 tyg.a panowie siedzą w piwnicy i udają,że robią bo sam widziałem.W taki sposób to do wiosny tego nie zrobicie.Jak chcę się czegoś dowiedzieć to nikt nic nie wie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie (ulica w centrum Wrocławia) jak zwykle Orange nic nie zrobił. Wprwadzali VDSL, a u mnie nic, teraz wprowadzali światłowody i u mnie też nic. Dalej są tylko stare, sparciałe kable telefoniczne jeszcze z lat 90-tych, albo jeszcze wcześniejszych. Jedyne co Orange ma do zaoferowania, to jakieś "do 20 Mbit/s" z czego obecnie działa może z 10. I tak od wielu lat nic się tu nie zmienia. 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Blok czy dom jednorodzinny?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

Spora kamienica w centrum miasta. Neostradę miałem 5 lat, ale ze względu na to, że wcześniej TP, a potem Orange absolutnie nic tutaj nie modernizował od lat i parametry internetu były słabe, to z niej zrezygnowałem. Niestety, pomimo, że to centrum miasta, to po kablu nic więcej nie ma i byłem zmuszony przesiąść się na internet LTE, bo działa znacznie lepiej jak ta ich Neostrada po tych starych, sparciałych kablach. Obecnie mam LTE z Play, bo oni mieli u mnie najlepszy zasięg i prędkości, ale Play oststnio też coś zaczyna sobie w kulki lecieć, wyłączyli mi najbliższy nadajnik (BTS) i zasięg mocno spadł, bo następny jest około kilometr dalej, ale przez gęsto zabudowane kamienicami osiedle. I tak oto mieszkam w centrum jednego z największych miast w tym kraju, a z internetem jestem dosłownie w d... ciemnej. 😕


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

Niestety u mnie czarna dziura i nią pozostanie.Napisałem do Orange o przeprowadzenie światłowodu i mi odpisano,że nie przewidujecie rozbudowy na tej ulicy 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

Witaj w klubie. U mnie jest to samo. Centrum miasta, a infrastruktura Orange dosłownie się sypie z zaniedbania i starości. Na pocztę O2 co chwila mi przysyłają spam żeby sobie kupić internet światłowodowy do 600 Mbit/s. 😕


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

Dlaczego mój powyższy post został ocenzurowany i ktoś wyciął jego fragment mówiący, że te durne reklamy strasznie mnie wku.....?