Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Dostępność światłowodu

@mariuszsal , eee no mamy tutaj pracowników Orange Emotikon: Szczęśliwy. Pisze tutaj kolega @sebaswiderski na ten przykład Mrugająca kobieta



Pracuję w Orange
  • 5
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

Jeśli pracownicy nie mogą być na forum to przepraszam wszystkich 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Dostępność światłowodu

@ZUZA-Z21 Jak najbardziej zachęcamy pracowników do aktywnego uczestniczenia w życiu naszej społeczności. Czekamy na maila weryfikacyjnego. Możesz oczywiście do tego czasu spokojnie pisać. Szczęśliwy kot

Starajmy się już wszyscy nie wychodzić po za temat głównego wątku - dziękuję. Bardzo szczęśliwy robot

 

 

🎀🦄🐾🤸‍♀️


Pracuję w Orange
  • 5
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

Dziękuję, ale nie wszystkim się to chyba podoba. 🙂 widzę że na tym forum często są pytania na które mam nadzieję będę mogła pomóc. Nie w swoim interesie. Oczywiście potwierdzę fakt że jestem pracownikiem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 56
  • 0

Dostępność światłowodu

Zielona Góra Aleja Konstytucji 3Maja 5, długo jeszcze?

 

IMG_20190409_180925.jpgIMG_20190409_180938.jpg


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 37
  • 0

Dostępność światłowodu

@ZUZA-Z21Os. Kwiatowe w Poznaniu, konkretnie ul. Lotosowa. Kiedy mogę się spodziewać pojawienia się światłowodu? Połowa osiedla została podłączona na jesieni zeszłego roku. Dla reszty miał być światłowód ciągnięty w tym roku, ale jakoś ekip nie widać. Na mapce zasięgu wciąż bez zmian. A z drugiej strony np. sąsiad raportuje, że parę dni wstecz jakaś ekipa Orange, z którą rozmawiał, ciągnęła światłowód pod jeden konkretny adres na równoległej ulicy Nagietkowej. Na mapce zasięgu nie ma nic na Nagietkowej. To jak to w końcu?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Bardzo chętnie skorzystam. Od trzech lat jestem zwodzony, a to że będzie w ciągu max miesiąca, do końca roku na pewno, do wakacji to już na 100%, teraz to już kwestia trzech, czterech miesięcy itp., itd. W międzyczasie zdążyłem przedłużyć umowę mamiony obietnicami.

A sprawa wygląda tak: trzy lata temu we Wrocławiu, przy ul. Grudziądzkiej podłączano światłowód w jednym, długim, piętnastoklatkowym budynku (numery 72 do 100). Światłowodu starczyło na 9 klatek (72 do 88), sześć zostało bez.

Teraz, jak już wyżej nadmieniłem, jesteśmy zwodzeni. Może ktoś w końcu odpowie na pytanie kiedy przewiduje się podłączenie pozostałych klatek?

Z góry dzięki za odpowiedź.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dostępność światłowodu

@Pich70Wielokrotnie już pisałem, że nie wszystko jest takie łatwe i proste jak się wydaje. Powodów może być mnóstwo. Możesz zajrzeć sobie na portal telko.in i poczytać sobie artykuły. Podam przykład kiedy od kwietnia 2015 trwały negocjacje ze spółdzielnią o ustalenie dostępu do bloku. W końcu sprawa trafiła do UKE. Rozpisywać mógłbym się tu długo i wymieniać mnóstwo takich przypadków.

 

Powtórzę raz jeszcze, że Doradca infolinii czy czatu nie dysponuje wglądem w plany budżetowe czy plany inwestycyjne. Jest to długi i skomplikowany proces. Zapewnienie środków na inwestycje to jedno a jaki widać na powyższym przykładzie rzeczywistość to drugie i pewnie jeszcze szereg innych powodów o których sam nie wiem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

@sebaswiderskiinformacyjnie: mapa zasięgu światłowodu ma chyba jakieś problemy z bazą danych adresów, gdyż brakuje wielu punktów, w których jest dostępny światłowód


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dostępność światłowodu

@marko25a możesz wskazać jakiś konkretny adres/y, żeby się do tego odnieść?