Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Podłączenie światłowodu do domku tylko ze słupa z tej skrzynki czy można ze studzienki telekomunikacyjnej, którą mam pod oknem? Obecnie z niej leci VDSL. Pokazała się tabliczka o dotacji unijnej na położenie światłowodu dwa domy dalej. Ale jak sobie wszedłem na wykaz podłączeń to wszyscy wokół są, ale na mojej ulicy raptem dwa domy i to z 200m od owej tabliczki o dotacji huh.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dostępność światłowodu

@Erniok  tak, to będzie OPP czyli przełącznica światłowodowa.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Dostępność światłowodu

Hej,

czy jest jakieś forum lub inne miejsce w necie, gdzie można porozmawiać o możliwościach montażu światła w domku na konkretnej lokalizacji (z obrazkami)? Zależy mi na opiniach osób które w tym trochę siedzą i mogą podzielić się spostrzeżeniami od strony praktycznej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Jeśli rzeczowo i konkretnie to trzepak. I konkretnie dział rozwiazań światłowodowych LINK


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Dostępność światłowodu

I oczywiście kolejny przykład jak samorząd nie ma na nic wpływu https://www.telko.in/orange-bedzie-nagradzac-przyjazne-mu-gminy

Pracuję w Orange
  • 5
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

► Wpis, zgodnie z poniższymi uwagami, został nieco poprawiony 😉 - Moderator Wiktor ◄

 

Hej zawsze możemy sprawdzić co tam u Ciebie sie dzieje z swiatłowodem tylko podaj adres i sprawdzimy w systemie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Dostępność światłowodu

@ZUZA-Z21   a ktoś ty i w jakim systemie chcesz sprawdzać ? I proszę nie pisz wielkimi literami.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dostępność światłowodu

@JBS to zależy. Najczęściej do domków linia napowietrzna. Oczywiście doziemnie też się zdarza. 


Pracuję w Orange
  • 5
  • 3
  • 0

Dostępność światłowodu

Oki przepraszam za wielkie litery. Jestem pracownikiem firmy Orange. Sugerujemy się swoimi systemami oczywiście poza mapa na stronie internetowej Orange 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

To forum słynie z tego, że pracownicy Orange tu nie zaglądają, więc od razu się spaliłaś.