Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

► Wątek został wyodrębniony z tematu Znaczny spadek prędkość internetu mobilnego. - Moderator Wiktor ◄

 

tak co do spadku prędkości internetu czy przesył na poziomie 1.2Mb /na 0.2 mb nie jest oszustwem i okradaniem klienta przez orange 

32 ODPOW. 32

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

@wiechu315, a jaka oferta, taryfa? Może spadek u Ciebie jest czymś spowodowany. To jest sieć mobilna, a nie stacjonarna i nikt nie gwarantuje prędkości.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

tak usługa mobilna przez airboxa co do gwarancji predkości jak sie nie jest w stanie dostarczać towaru to nie pobiera sie opłat tak było by uczciwiej 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

@wiechu315, taryfa jaka/oferta ?? Sprawdź wykorzystanie GB i zrób speedtest.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

problem polega na tym że prezesył był całkiem do przyjęcia w ostatnim czasie zauważyłem że go praktycznie nie ma technik w dniu wczorajszym kombinował na różne sposoby i nić dziś wymiana karty i też bez poprawy 

dziwne że nagle w miejscu gdzie korzystam nagle jest pustynia bez zasięgu czyż nie

 

taryfa chyba love z internetem mobilnym wykożystane jakieś 4 gb

speed test 1.46mb/s  na 0,98mb/s jak na lidera rynku jestem zaszokowany i wzruszony


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

Z uporem maniaka powtarzam, żeby przed podpisaniem umowy z operatorem, sprawdzić jakość jego sygnału np korzystając z urządzeń znajomych, a jeśli nie ma takiej opcji, zawsze można kupić starter za parę złotych i zainwestować trochę czasu i złotówek, aby mieć później pewność...co do zapychających się BTS-ów, temat rzeka...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

ok fajna podpowiedz tylko co jesli w trakcie usługi ktoś kombinuje na łaczach może przy nadajnikach

 

oj szkoda chyba w błąd wprowadziłe nowy speedtest wynik rewelka 0.00 mb/s  na  0.02 mb/s

jeszcze chwilka i wybuchnie coś we mnie ale przecież nikt nie gwarantuje przesyłu żarty na całego

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

Jeżeli coś kombinują, reklamować do skutku. Zbliżają się święta, ludzie w domach i btsy się przypchały. To już bardziej wina polityki OPL i współdzielenia przekaźników...u mnie lepsze LTE od vdsl do 80mb/s 😉 Fakt że łączy mnie skacząc po 3 przekaźnikach w pobliżu i obszar mocno zaludniony, ale może u Ciebie coś robią, albo coś padło... najgorsze w tym wszystkim jest to że na chwilę obecną nie zrobią nic od ręki...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

u mnie też super jak na złość ruszyło niesamowicie 

kolejny speed test 6,3mb/s  na 3,2 mb/s normalnie cuda taki skok no wkoncu lider rynku 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

Dużo zależnych jest w takich testach. Nic nie poradzisz. Podobnie jak w tym temacie https://nasz.orange.pl/t5/Inna-oferta/Znaczące-pogorszenie-usługi-internet-lte/m-p/82490/highlight/f...