Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

@wiechu315Czy ten Internet mobilny masz z telefonu czy routera/modemu ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

modem airbox  f40c chyba pytanie  : masz!!!  troszke śmieszne ale ok


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

Przełącz się na 3G, jeżeli korzsytasz na LTE. Możliwe, że będzie mniej obciążone.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

przesył świątecznyprzesył świąteczny

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

@wiechu315Ale zadałem Ci pytanie jaki masz sprzęt ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 5
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

airbox -F 40 C przenośny brak internetu może tak powinniśmy go nazywać 

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

@wiechu315A możesz pokazać zakładkę Informacje O Urządzeniu  ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

To i ja sie podziele magia firmy orange.


Tak dobrze i bez bledow w wysylaniu.

 

Przez 2 lata internet z orange dzialal jako tak ale przez ostatnich kilka tygodni przeszli sami siebie gdzie na modemach, routerach oraz diagnostyce z zewnetrznej firmy dowiedzialem sie ze mimo swietnego polaczenia i zasiegu LTE moj internet bedzie chodzil jak porazka.

 

Powodem jest tego "awaria", awaria trwa ma polowy marca od konca bodajze sierpnia czy lipca...

Wyobrazacie sobie? Usluszec cos takiego ze AWARIA POTRWA KILKA MIECHOW?

 

ale to nie wszystko !

 

Rozmowa byla nagrywana obustronnie poniewaz pani z lini sie zgodzila no a ja bylem nagrywany przez Orange wiec rozmowa nie zginie ZAPEWNIAM jakby u Was zginela bo juz raz zginela!

 

Orange jakis czase temu zazyczyl sobie lepszego sprzetu niz moj tplink w formie routera. Przechodzilem wiec na D-linka a teraz skonczylo sie na firmie CISCO z wyspecjalizowanym modemem LTE ktore niby mialo poprawic wszystko... koszta ... no coz mam firme i niestety musialem zainwestowac poniewaz mam tylko orange zasieg. Nie pomogly takze rdzeniowe anteny firmy televes Nova 4G ktore zostaly do sprzetu podlaczone.

 

 

Dodatkowo warto zauwazyc ze w lini prostej mam przekaznik 3km, nie przeslaniaja drzewa, linie energetyczne i inne dziwactwa ktore rzekomo firma orange wykryla nie wysylajac nawet technikow.

 

Kontakt technikow w celu pomiaru to zenada... nikt ich nigdy nie widzial. W orage sie motaja i oszukuja klientow oddzwaniajac ze technicy byli nma miejscu ale nikogo nie bylo... najlepesze jest to ze firma dziala od 7 rano do 20 a dodatkowo mamy kamery na ktorych widac jak byk ze procz kurierow nie bylo zadnego samochodu z orange.

 

Ale koniec koncow po ostrej klotni na infolini dowiedzialem sie ze USLUGA JEST PELNIONA - czyli mniej niz 1mb na linku oraz ping rzedu 2000ms to jest u nich normalna sprawa i co najwyzej moge zerwac umowe jak sie mnie nie podoba bo oni nic z tym nic nie zamierzaja robic!

 

Na szczescie nastepnego dnia poszedlem do tmobile i okazalo sie ze sa w stanie na firme zapeniwc 20mb link sztywny bez problemow...

Wiec bye bye oragne.

 

Ponownie podkreslam. mam nagrania monitoringu oraz nagrania rozmow. tak naprawde juz za 2 dni dostane nowe karte sim z tmobile i wam podziekujke... ale nie od razu opublikuje to wszedzie gdzie moge i wszedzie was zareklamuje jako zlodziejska firme... ja spoznilelm sie dzien z zaplata i nekaliscie mnie telefonami i smsami... wy nie spelniacie warunkow umowy.

 

 

I nawet strona orange.pl sie nie otwierala w mniej niz w 40 sekund!

 

 

Pozdrawiam tych technikow ktorych nie bylo oraz cala obsluge oragne gdzie awaria jest planowana i trwa na 3 przekaznikach od marca i trwa kilka miechow.

 

Numer telefonu w waszej dziwnej firmie jest podany w moim profilu wiec sobie odtworzcie rozmowy i zgloszenia.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

Duże słowa padły z Twojej strony @r35. W każdym bądź razie z okazji świąt, życze wszystkiego najlepszego i spokojnych świąt.

 

Który punkt umowy jest według Ciebie niespełniany?

 

Pamiętaj, że nagranie możesz użyć tylko do swoich prywatnych celów lub sądowych. Konsultant nie wydaje pozwolenia na publikację rozmowy.

 

Awarie nadajników są zazwyczaj naprawiane do 24 godzin. Czy słyszałeś przyczynę problemu? Przy tak długim szacowanym czasie zapewne jest problem z zagłuszaniem sieci miejscowo, a nie awarią samą w sobie.

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo niska prędkość internetu mobilnego - czy to jest uczciwe?

@r35Tylko że 3km do nadajnika to sporo a ta antena trochę słaba o zysku 7dBi