Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PROBLEM Z INTERNETEM


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

PROBLEM Z INTERNETEM

WItam,

 OD tygodnia pojawia się problem z pingiem oraz prędkością internetu po godzinie 20.. nie da się grać w żadne gry ani oglądać streamów. Posiadam router zte mf283+ i zakupioną antenę zewnętrzną. Czy w orange jest jakaś awaria (coś nowego)? 
Pozdrawiam

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

PROBLEM Z INTERNETEM

Jeśli chciałbyś sprawdzić czy nie ma awarii nadajniku, to skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt
Globalnej awarii nie ma, u mnie na Jarotach w Olsztynie hula (na ile po powrocie z wakacji dzieci może działać).

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

PROBLEM Z INTERNETEM

Jak dla mnie to dołączyli 10x tyle osób i sieć im nie wyrabia 😕 podobno mieli robić jakieś nowe nadajniki w tym roku o.O


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

PROBLEM Z INTERNETEM

Okej ale internet mobilny ma to do siebie, że jest "mobilny". Nie jest przypisana lokalizacja. Też nie jest limitowana jego sprzedaż. Chyba nie proponujesz, żeby internet mobilny byłby tylko dla pierwszy 30 klientów. A co z resztą?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

PROBLEM Z INTERNETEM

Oczywiscie ze nie mozna miec za zle firmie orange ze na internet po LTE wyciaga ponad stan klientow obiecujac im gruszki na wierzbie i nie zwiekszajac kanalow miedzy przekaznikowych oraz glownych magistrali po kraju...

 

co z tego ze wlokna po swiatelku puszczone po glownych magistralach jak w 80% sa nieaktywne.

Trza dokupic sprzet odpalic kolejne wlokna i zwiekszyc predkosc miedzy przekaznikami

 

wejscia na PLIKu oraz innych tranzytowcow tez jakos niezbyt rewelacyjne... no tak ja wiem ze siec orange jest niezalezna... ale jak padly BGP to pol kraju neta nie mialo nawet Centrum Przetwarzania Danych w Lodzi ktore mialo byc tak bezpiecznym miejscem...

 

Partnerzy oficjalni Cisco... a na sprzet nie maja... obluguja ministerstwa na 3 glownych lokalizacjach i nawet te lacza potrafia sie wywalic.

 

Jedyny plus ze te cisco zyja juz kilka lat odkad powstala zielona linia i tak sie ciagnie ten biznes z pomarancza bo inaczej juz by to dawno padlo