Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znaczące pogorszenie usługi internet lte


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Znaczące pogorszenie usługi internet lte

Stan jest aktualny

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Znaczące pogorszenie usługi internet lte

@wiechu315, Przecież w umowie lub Regulaminie Promocji, który jest integralną częścią umowy jest informacja o lejku, a posiada ją każda sieć. 

 

@Keniak75, a skąd ta pewność, Twój test wyraźnie wskazuje na lejek.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Znaczące pogorszenie usługi internet lte

Słowami naszego Guru 😉 uporządkujmy dyskusję 🙂 Lejek włącza się po wykorzystaniu pakietu podstawowego...powinieneś dostać sms-a o jego zużyciu... jeżeli tak nie było... zdarza się. Czasami do korzystania ze wspólnego pakietu danych trzeba wznowić sesję...tak jest bynajmniej czasami u mnie...a widzę że wspólny posiadasz. Sprawdzałeś na kilku urządzeniach prędkości neta?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Znaczące pogorszenie usługi internet lte

Dzwoniłem do operatora żadnego ograniczenia prędkości nie mam ani a jednym ani drugim numerze

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Znaczące pogorszenie usługi internet lte

@Keniak75, no jak nie ma ograniczenia, przecież to jest Twój speedtest Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Znaczące pogorszenie usługi internet lte

Jeżeli twierdzisz że u Ciebie jest wszystko ok, wysmaruj reklamację na czacie. Współdzielenie BTS-ów, to norma, ale raczej to nie to...stawiam no co innego, ale dzisiaj już nie mam do tego głowy 😉 Wesołego Alleluja 🙂

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Znaczące pogorszenie usługi internet lte

Nie wiem być może konsultant wprowadził mnie błąd z drugiej strony dziwne że w parę dni zeszło mi ponad 200Gb w każdym bądź razie ponownie będę dzwonił już po świętach dam znać a tym czasem wesołych świąt Wielkanocnych

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Znaczące pogorszenie usługi internet lte

Na pewno się wszystko wyjaśni 🙂 Trzymam kciuki 🙂