Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

Poziom 18, Komentator
  • 126
  • 374
  • 0

Chciałbym zapytać czy posiadając abonament telefoniczny w sieci Orange będę automatycznie powiadomiony o fakcie, że jestem w zasięgu sieci FTTH, po tym jak Orange w miejscu mojego zamieszkania zacznie świadczyć tę usługę, czy muszę się "rozglądać" za tą usługą na własną rękę?

Podałem do siebie kontakt e-mail i Orange może wysłać mi również SMS. Adres zamieszkania również jest w posiadaniu Orange, więc... zadziała to czy nie ? 😉

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Guru **
  • 12075
  • 23273
  • 449

@Moogoom niestety musisz sam sprawdzać zasięg internetu światłowodowego Orange.

Nie spotkałem się, żeby Orange indywidualnie informował o możliwości świadczenia swoich usług.

Poziom 36, Guru *
  • 3404
  • 8535
  • 149

@Moogoom  tak jak mówi kolega @ketrasaArtur  najlepiej w takich sprawach sprawdzać samemu, dowiadywać się i trzymać rękę na pulsie.

Poziom 18, Komentator
  • 126
  • 374
  • 0

No to może to powinna być propozycją dla Orange, aby coś takiego wprowadzili do swoich usług ?

Ja bym sobie życzył wiedzieć, ze mam taką możliwość. Podejrzewam, ze wiele innych ludzi też. Zwłaszcza, ze co jakiś czas otrzymuję SMS-y od Orange z innymi propozycjami. Zazwyczaj są to jakieś promocyjne ceny na urządzenia...

Przy dość sprawnym tempie kablowania (FTTH) przez Orange to raczej nie mało obszarów dochodzi do tego zasięgu.

Poziom 36, Guru *
  • 3404
  • 8535
  • 149

@Moogoom  masz możliwość sprawdzenia na dole na stronie głównej w czarnym polu "Na skróty" klikasz "Sprawdź zasięg" Mapa zasięgu Orange | Orange Polska , możesz też poddać nowy pomysł w dziale "Pomysły" https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly .

Poziom 37, Guru **
  • 12075
  • 23273
  • 449

@Moogoom często na NO pojawiają się tematy o pominięciu adresu podczas zakładania światełka. Raczej wątpię, aby Orange coś takiego by wprowadził. Pomysł fajny, ale moim zdaniem niestety nie realny u teho operatora.

Załóż pomysł jak sugeruje @slav72. Może coś się uda wprowadzić,  ja Twój pomysł poprę.

Poziom 18, Komentator
  • 126
  • 374
  • 0

A to spróbujmy. Może kogoś zainteresuje taki pomysł... 🙂

Wątek dodany do "pomysłów". 🙂

Poziom 36, Guru *
  • 5915
  • 14159
  • 243

@Moogoom nie martw się, jak bedziesz w zasięgu rozdzwonią się telefony z ofertami...chłopaki podali adresy stron do weryfikacji którą i tak warto robić..przyzwyczajaj się do naszych rad, że jak nie chodzisz za swoimi sprawami, to wiele Cię minie...

Poziom 22, Pasjonat
  • 1112
  • 2102
  • 14

@Moogoom To zależy od zaangażowania sprzedawców w danym mieście. Są miejsca gdzie Orange nakleja lub rozsyła ulotki reklamowe. Zdarza się też kontakt telefoniczny jeśli posiadasz już inną usługę np Neostradę.