Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

Anonim

Nie dotyczy

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

Chciałbym zapytać czy posiadając abonament telefoniczny w sieci Orange będę automatycznie powiadomiony o fakcie, że jestem w zasięgu sieci FTTH, po tym jak Orange w miejscu mojego zamieszkania zacznie świadczyć tę usługę, czy muszę się "rozglądać" za tą usługą na własną rękę?

Podałem do siebie kontakt e-mail i Orange może wysłać mi również SMS. Adres zamieszkania również jest w posiadaniu Orange, więc... zadziała to czy nie ? 😉

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

@Anonim niestety musisz sam sprawdzać zasięg internetu światłowodowego Orange.

Nie spotkałem się, żeby Orange indywidualnie informował o możliwości świadczenia swoich usług.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

@Anonim  tak jak mówi kolega @ketrasaArtur  najlepiej w takich sprawach sprawdzać samemu, dowiadywać się i trzymać rękę na pulsie.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

No to może to powinna być propozycją dla Orange, aby coś takiego wprowadzili do swoich usług ?

Ja bym sobie życzył wiedzieć, ze mam taką możliwość. Podejrzewam, ze wiele innych ludzi też. Zwłaszcza, ze co jakiś czas otrzymuję SMS-y od Orange z innymi propozycjami. Zazwyczaj są to jakieś promocyjne ceny na urządzenia...

Przy dość sprawnym tempie kablowania (FTTH) przez Orange to raczej nie mało obszarów dochodzi do tego zasięgu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

@Anonim  masz możliwość sprawdzenia na dole na stronie głównej w czarnym polu "Na skróty" klikasz "Sprawdź zasięg" Mapa zasięgu Orange | Orange Polska , możesz też poddać nowy pomysł w dziale "Pomysły" https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

@Anonim często na NO pojawiają się tematy o pominięciu adresu podczas zakładania światełka. Raczej wątpię, aby Orange coś takiego by wprowadził. Pomysł fajny, ale moim zdaniem niestety nie realny u teho operatora.

Załóż pomysł jak sugeruje @slav72. Może coś się uda wprowadzić,  ja Twój pomysł poprę.

Anonim

Nie dotyczy

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

A to spróbujmy. Może kogoś zainteresuje taki pomysł... 🙂

 

Wątek dodany do "pomysłów". 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

@Anonim nie martw się, jak bedziesz w zasięgu rozdzwonią się telefony z ofertami...chłopaki podali adresy stron do weryfikacji którą i tak warto robić..przyzwyczajaj się do naszych rad, że jak nie chodzisz za swoimi sprawami, to wiele Cię minie...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Abonament telefoniczny + zasięg FTTH

@Anonim To zależy od zaangażowania sprzedawców w danym mieście. Są miejsca gdzie Orange nakleja lub rozsyła ulotki reklamowe. Zdarza się też kontakt telefoniczny jeśli posiadasz już inną usługę np Neostradę.