Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G może w końcu coś się ruszy.

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2414
  • 10020
  • 86

5G może w końcu coś się ruszy.

@_Artek_no no 😄 super wynik osiągnąłeś 😉

Pozdrawiam 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 535
  • 1938
  • 13

5G może w końcu coś się ruszy.

@Katani1 

gratulacje, z taką szybkością  można działać 🙂

 

U mnie jest tak. Szybkość po wi-fi ale router jest na SIM.


1712154716180.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 113
  • 0

5G może w końcu coś się ruszy.

U mnie 13x mniej 🤔 na LTE 😁 ale dla mnie to w zupełności wystarcza do codziennej pracy, przeglądania youtube czy innych pierdół dla zabicia czasu 😉

Każdy ma inne potrzeby, możliwości i końcowy efekt jaki się udało wypracować po mniejszych lub większych nakładach hajsu na sprzęt oraz poświęcony czas. Przez 5l miałem abo.. w orange za 70 zeta m/c. Dziś wystarczy mieć kartę i być w odpowiednim zasięgu za pół tego co w abo. (35 zeta) otrzymujesz wystarczająco do swojej pracy.

Szym_ON_0-1712155509376.png

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 535
  • 1938
  • 13

5G może w końcu coś się ruszy.

@Szym_ON 

65Mb wystarczy, jak będziesz w zasięgu 5G to będzie więcej.

Abonamentu nigdy nie miałem, kiedyś to miałem Neostradę i mi wystarczą te wrażenia. Obecnie za 35zł mam 400Gb, to aż za dużo na moje potrzeby gdzie zużywam 150Gb 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 113
  • 0

5G może w końcu coś się ruszy.

@Zeusek dokładnie tak samo miałem w orange 400GB co miesiąc a zużywam 200GB max. Teraz testy konkurencji i tak średnio w 5g  mam prawie 500 a max 800 ale testy nadal trwają więc widzę poprawę na lepsze👉💪😊🤓 pzdr. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 535
  • 1938
  • 13

5G może w końcu coś się ruszy.

Wreszcie się doczekałem pierwszego pozwolenia wydanego przez UKE na 5G3600 w moim mieście i to od razu na nadajniku z którego korzystam (korzystałem). Postaram się zrobić testy jak tylko ruszy...oby szybko ruszył. Póki co to aby były planowane pomiary PEM to nie widzę.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1490
  • 6451
  • 43

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 322
  • 2

5G może w końcu coś się ruszy.


@Zeuseknapisał(-a)
Wreszcie się doczekałem pierwszego pozwolenia wydanego przez UKE na 5G3600 w moim mieście i to od razu na nadajniku z którego korzystam (korzystałem). Postaram się zrobić testy jak tylko ruszy...oby szybko ruszył. Póki co to aby były planowane pomiary PEM to nie widzę.

Nie bój się, tempo mają ekspresowe. Na "moim" maszcie N! pozwolenie na N78 pojawiło się przedwczoraj, a prace związane z instalacją urządzeń rozpoczęły się wczoraj. 

 

222A0E95-DC1A-4749-9E17-4E76E523CA01.jpeg

Wyraźnie (no, może "wyraźnie" to nieadekwatne słowo - bo to zoom z telefonu, ale jakby kogoś to interesowało to mogę wziąć dslr i zrobić lepsze zdjęcia) widać nową, krótką antenę od N78 (a nawet technika w gąszczu instalacji) i chyba nawet zaczęli już rekonfigurację sieci, bo od wczoraj ani na minutę nie "złapało" mi 5G z masztu, z którego korzystałem do tej pory - widać zmienili tilt, moc albo coś w tym stylu. Ciekawostką jest to, że na skrajnie słabym sygnale (ok. -115dBm), ze stacji oddalonej o ok. 5km w linii prostej (ale zestaw IDU+ODU i brak przeszkód pomiędzy) wyciągałem w nocy ponad 400Mb/s.

 

Jestem ciekaw ile zejdzie od instalacji anten (btw współczuję monterom, wczoraj w Gdańsku było upalnie z palącym słońcem) do uruchomienia nowych pasm i kiedy dostęp dostanie T-Mobile, bo od nich usługi też mam. Ten dalszy maszt jest właśnie na pozwoleniach T-Mobile, ale już mi go nie "łapie". 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 535
  • 1938
  • 13

5G może w końcu coś się ruszy.

@pikerpl 

"Nie bój się, tempo mają ekspresowe. Na "moim" maszcie N! pozwolenie na N78 pojawiło się przedwczoraj, a prace związane z instalacją urządzeń rozpoczęły się wczoraj. "

Oby, korzystam z konkurencji N78 ale Orange przynajmniej na LTE chodziło bardziej stabilniej i z chęcią wrócę na dawne "śmieci".

Widzę że Orange free ma też promocję 400GB (4800GB) na miesiąc.