Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

17 pominiętych domów

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9685
  • 49

17 pominiętych domów


@agat13napisał(-a)

@marderMoże osiedle ma własne okablowanie wykonane rozsądnie w kanalizacji uzupełnionej studniami. Może zaś nie mieć nawiązania z kanalizacją Orange, co widać na wyjściu na najbliższy słup w celu powiązania dwóch sieci...To rozwiązanie alternatywne i chyba nie do zastosowania w przypadku FTTH


Jeszcze nie widziałem dewelopera który by budował studnie teletechniczne.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9685
  • 49

17 pominiętych domów

1 to ten słup o którym pisaliśmy. Natomiast co się kryje pod 2 i 3 to nie mam pojęcia. Trzeba by mieć zdjęcia z poziomu ulicy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13746
  • 56541
  • 668

17 pominiętych domów

@marder A ja widziałem. Nawet pamiętam gdzie...ułożył rurki HDPE do każdego budynku z szeregowca i orurowanie pomiędzy studniami włącznie z tą na końcu osiedla z ewentualnym nawiązaniem do studni operatorskich


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 294
  • 4

17 pominiętych domów

@marder  pod 3 na trawiastym trapezie jest podwójna studnia , zauważcie że obok 2 jest jeszcze 4 mało widoczna


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9685
  • 49

17 pominiętych domów

Rury HDPE między blokami to tak. Ale ja piszę o montowaniu całych studni i rur pomiędzy nimi. Jeśli jakiś deweloper tak buduje to chwała mu za to. Generalnie większość firm budowlanych ten temat całkowicie olewa bo to nie jest w jego gestii. Deweloper ma skupić się na wybudowaniu sieci wewnętrznej i punktu styku dla wszystkich operatorów. I nawet to zadanie często go przerasta.   


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13746
  • 56541
  • 668

17 pominiętych domów

@marder No, chyba, że ktoś z Zarządu deweloperki ma domek na osiedlu  🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9685
  • 49

17 pominiętych domów


@marko25napisał(-a)

@marder  pod 3 na trawiastym trapezie jest podwójna studnia , zauważcie że obok 2 jest jeszcze 4 mało widoczna


Faktycznie jest 4 🙂 Jak będziesz miał chwilę i  ochotę to zrób zdjęcia tych miejsc wtedy się wyjaśni co to jest. Nie wybieram się do Krakowa raczej w tym roku 🙂 Na żywo szybko by to sprawdził.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 294
  • 4

17 pominiętych domów

@marderja do Krakowa mam 800 km


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@agat13 oznaczenia na tej mapie jak to jest rozłożone ect. patrz po nazwach plików


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9685
  • 49

17 pominiętych domów


@marko25napisał(-a)

@marderja do Krakowa mam 800 km


Haha, sorry to miało być do autora wątku 😁