Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice

Witam,

Proszę o pomoc w następującej kwestii.

W naszej miejscowości jest realizowany projekt POPC.01.01.00-08-0009/17.

Wg strony https://capap.gugik.gov.pl/ mój adres ma status w realizacji. 

Na stronie https://www.hurt-orange.pl jest lista punktów adresowych - II konkurs POPC i tam również jest mój adres

Teraz ekipa monterów fizycznie rozprowadza światłowód, część po słupach część w ziemi. Zapytałem kiedy przyjdą do mnie, okazało się, że mojego domu nie mają na projekcie wykonawczym i nie przyjdą. Jestem ostatnim numerem domu w projekcie. Projekt obejmował cześć miejscowości, ale się łapałem. Teraz monterzy są u sąsiada ok 50 m od mojej granicy i mówią ze na tym koniec. Wszędzie gdzie dzwonię nikt o niczym nie wie.

Gdzie mam się zgłosić? Może to jakaś pomyłka i ktoś nie dorysował mnie na projekt wykonawczy.

Za pomoc jestem bardzo wdzięczny 

 
7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19199
  • 55453
  • 750

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice

@T0mek77 skontaktuj się z ekipą montującą, kierownikiem. Skoro jest Twój adres w projekcie, to powinni zrealizować podłączenie. Może ktoś nie dopatrzył. Do Orange nie masz co dzwonić  bo tam nic na infolinii nie załatwisz. Kontaktujbsię z wykonawcą  jak się jeszcze da i są na miejscu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice

Kierownik nie ma mnie na projekcie wykonawczym od projektanta. Projektant nie ma mnie na liście od Orange. A Orange nic nie wie. Strona iMapCloud Application (gugik.gov.pl) podaje ze w realizacji. czeski film. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38071
  • 1376

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice

Orange nie ma działu kontaktu w sprawie budowy infrastruktury dla klientów indywidualnych. Czekaj cierpliwie na swoją kolej. Prace odbywają się etapowo.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9685
  • 49

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice


@T0mek77napisał(-a)

Witam,

Proszę o pomoc w następującej kwestii.

W naszej miejscowości jest realizowany projekt POPC.01.01.00-08-0009/17.

Wg strony https://capap.gugik.gov.pl/ mój adres ma status w realizacji. 

Na stronie https://www.hurt-orange.pl jest lista punktów adresowych - II konkurs POPC i tam również jest mój adres

Teraz ekipa monterów fizycznie rozprowadza światłowód, część po słupach część w ziemi. Zapytałem kiedy przyjdą do mnie, okazało się, że mojego domu nie mają na projekcie wykonawczym i nie przyjdą. Jestem ostatnim numerem domu w projekcie. Projekt obejmował cześć miejscowości, ale się łapałem. Teraz monterzy są u sąsiada ok 50 m od mojej granicy i mówią ze na tym koniec. Wszędzie gdzie dzwonię nikt o niczym nie wie.

Gdzie mam się zgłosić? Może to jakaś pomyłka i ktoś nie dorysował mnie na projekt wykonawczy.

Za pomoc jestem bardzo wdzięczny 

 

Jeśli jesteś w bazie adresowej projektu to powinni Cię podłączyć. Poproś tego kierownika o telefon do projektanta. On będzie wiedział najlepiej. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice

Troche się wyjaśnia. Na moją nie korzyść :(. Jest nowa lista punktów adresowych - II konkurs POPC. 

I tutaj mojego adresu nie ma, jeszcze miesiąc temu był. 

Centrum Projektów Polska Cyfrowa odpowiedziało mi, że mój adres został uwzględniony w puli dodatkowych  punktów adresowych, wyznaczonych na potrzeby II konkursu 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, ale beneficjent Orange Polska S.A. realizujący na ww. obszarze projekt nr POPC.01.01.00-08-0009/17 pn. „Zielonogórski Orange Światłowód” nie wybrał punktu adresowego jako punktu do objęcia zasięgiem sieci. Początkowo był.

Pytanie kto z Orange o tym decyduję i z kim się kontaktować.

Dziękuję


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9685
  • 49

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice

To kiepsko 😕 O tym decyduje korporacja która nie ma nazwisk ani twarzy. A tak na poważnie praktycznie szanse są zerowe. Żeby Cię dodać musiałbyś znać szefa Inwestycji Regionu Zachodniego o ile dobrze kojarzę że lubuskie jest już w tym regionie. Możesz tylko poprosić projektanta żeby swoimi kanałami spróbował ale będzie ciężko.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Światłowód POPC2 lubuskie gm Małomice

Ciężko będzie. Rozmawiałem z projektantem i mówił żebym zgłosił do uke. Może dodadzą mnie do następnego projektu. Ale wątpię, za jeden adres nikt nie będzie robił projektu. Chyba że poczekać jakiś czas, domy się budują i za kilka lat będą podłączać więcej adresów.

Albo męczyć kogoś z orange. Namiarów nie podał.

Więc szukam, może ktoś kogoś zna.