Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

17 pominiętych domów

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@Anonim to po co ciągnęli światło pod bramę skoro 2 osoby z 10 wykupiły 🤔


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

17 pominiętych domów

@OczekiwaczJak już były jakieś rozmowy to zmienia postać rzeczy. Firma wie i coś proponowała ale nie doszło do porozumienia. Nie wiem dlaczego chcieli po miedzi. Przecież już tam jest Neostrada. Ale jakiś problem musi być z kanalizacją i dojściem do Was skoro chcieli kopać lub robić przewieszki. W tej sytuacji chyba nic nie wymyślimy.  


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@marder temat znikł bez żadnej decyzji; nikt tu nie był a ktoś z sąsiadów podrzucił pytanie czemu kopać jak są kanały?

Anonim

Nie dotyczy

17 pominiętych domów

@Oczekiwacz  tego to ja nie wiem, ale z autopsji wiem, że inwestycja musi się zwrócić, jak jest dofinansowanie to luz, czasem tylko sieć jest budowana, bez podłączeń, po kilku latach dopiero podłączają do użytkowników, wszystko rozbija się o projekt i zainteresowanie, moje osiedle fartem światłowód dostało, bo sporo biznesmenów tu jest, klient indywidualny niestety ma słabą moc w takich inwestycjach.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

17 pominiętych domów

Spróbujcie znowu ich nacisnąć i umówić się na wizję lokalną w terenie razem z przedstawicielem osiedla. Wtedy sprawa będzie jasna w czym leży problem i jak go rozwiązać. Podejrzewam że do domków nie ma żadnej kanalizacji ani rur. Kable miedziane częściowo są zakopane w ziemi częściowo kończą się w jednej, dwóch studniach i tyle. Skalkulowali że dla tak małej grupy osób nie opłaca im się ryć w ziemi i robić wszystko jak w podręczniku to po prostu zrezygnowali. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@marder neostrada gdzieś wchodzi pod ziemię są dwie studzienki z jakby podwójną klapą jakaś skrzynka od neo i tyle. osiedle budowane z 15 lat temu więc może faktycznie walneli miedź i tyle; dwie firmy mają siedzibę na osiedlu ale to chyba nie ma znaczenia, ale najlepsze jest to, że obiecywali że będzie "za 5 miesięcy" za te 5 mies znowu za kolejne 5 misięcy i tak w koło macieju

https://drive.google.com/file/d/1ueQl3CX7bPrCbjLiFxCZZ0k89VkDyaZw/view?usp=sharing

dodałem kilka nowych zdj


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@marder gdzie ich naciskać w sensie gdzie się kontaktować?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

17 pominiętych domów

@OczekiwaczSłyszałem o FTTH (niepełnym), które wykorzystuje ostatni odcinek trasy wykonany po parze miedzianej, po skrętce i po kablu koncentrycznym. Może to mieli na myśli?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

17 pominiętych domów

@agat13 pewnie tak ale 80 a 300 Mb/s to różnica


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

17 pominiętych domów

@Oczekiwaczte rozwiązania dawały prędkość do 300Mb/sek, mimo, że nie po światełku do samego końca