Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód zielona góra chynów

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód zielona góra chynów


@MatixerPLnapisał(-a)

co najlepsze żeby kuzynce podłączyć, to muszą się o zgodę mnie pytać, bo światło do niej będzie musiało przez moją działkę przechodzić, co najlepsze zgłaszałem do POPC2 swój adres, a ujęli adres kuzynki xD


Możesz uzależnić wydanie zgody na podłączenie domu kuzynki od podłączenia również twojej posesji. Jest to jednak ryzykowne zagranie ponieważ wykonawca z uwagi na "trudności ze zgodami" może całkowicie sobie odpuścić i wówczas światłowodu nie będzie ani u Ciebie ani u kuzynki.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

a co jeśli 3/4 słupów (bo wątpię że nasze kochane orange będzie studzienki kopało) stoi na terenach prywatnych :), i jest nie wywłaszczone, bo słupy widzę że stoją na terenach które nie dostały popc2 😉

Dzwoniłem do cppc ale nikt nie odbiera, to maila wysłałem na białą plamę

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód zielona góra chynów

Gdzie stoją słupy i czy są na to papiery to już inny temat 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

@Kapibara dlatego myśle że rozumiesz moje zdenerwowanie, sąsiad który nie ma komputera, będzie normalnie miał swiatlowód (a co jeżeli sąsiad stwierdzi że nie chce przyłącza?) , oni jakieś wgl konsultacje prowadzili odnośnie rozłożenia numerów?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód zielona góra chynów

@MatixerPL Nie prowadza konsultacji niestety. Nie badają zapotrzebowania. Ja bym się cieszył, gdyby większość sąsiadów zrezygnowała z przyłączy, bo więcej rezerw zostanie na dołączanie w miarę istniejących zasobów w drugiej turze


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód zielona góra chynów

W latach 90-tych tworzyły się lokalne komitety, spisywano listę adresów itd. Jeśli wtedy kogoś pomijano to na jego wyraźne życzenie. Dziś robi się "dobrze" klientowi zza biurka. A że często jest to nie trafione to jesteś na to chodzącym przykładem. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

@agat13a wiadomo kiedy ta 2 tura? znając życie pewnie za 3-5 lat podłączą 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód zielona góra chynów

@MatixerPL Jest coś takiego jak "dogęszczanie" klientów (spotkałem się z takim określeniem). Po zrealizowaniu inwestycji badają, czy są jeszcze rezerwy i zamieszczają w bazie danych info o tym fakcie (dają zielone światło zamówieniom dodatkowym i pozytywne wywiady techniczne). Trzeba próbować i składać zamówienie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Światłowód zielona góra chynów

Raport z frontu walki

Dzisiaj się dowiedziałem że TPTELTECH w sumie nie wie kto za ewentualną modyfikacje POPC2 jest odpowiedzialny, a z kolei nie przeszkadza im to w podłączeniu 11a ,notabene takiego adresu już nie ma,

jest 11a/1 i 11a/2 (domek blizniak z 2 ksiegami wieczystymi) i pytanie jest tej kwestii, kto ma prawo skorzystać z tego światłowodu kuzynka z 11a/1 czy wujek z 11a/2? dowiedziałem się też że sąsiad z pod 6 nie będzie brał swiatlowodu, a słup znajduje się pod moją chata, to może znajdzie się rezerwa, CPPC narazie nie odpowiedziało, ale rudere bukowej 10 podłaczą xD, a radny zg mi napisał że to orange odpowiadało za dobór adresów (chyba w excelu)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód zielona góra chynów

Żaden urzędnik z Warszawy nie przyjedzie do Was sprawdzić gdy na poziomie samorządu ktoś nie prowadzi porządnie spraw z zagospodarowaniem przestrzennym.