Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy

@Darko 


Od dzisiaj Klienci domków jednorodzinnych mają możliwość współfinansowania budowy przyłącza światłowodowego. W tym celu należy wypełnić formularz popytowy. Zapraszam do kontaktu 😉


tylko że to dotyczy raczej tylko sieci OPL bo nie wydaje mi sie aby na 3rd party to zadziałało (no może oprócz SI) 😋


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy


@PARANOJAnapisał(-a)

@mardernapisał(-a)
Pokaż szczegóły

@agat13napisał(-a)

@PoProstuHeniu  to musi być Nexera, bo to ich teren i sieć.  Technicy Orange tylko modem stawiają po założeniu ONT przez Nexerę. 


buduja siec do granicy dzialki.
dostaja zlecenie od operatora detalicznego wtedy nexera wysyla ekipe konczy ontkiem.
operator X uruchamia usluge


Aha, ale ONT to chyba daje ten operator który będzie włączał swojego klienta czyli w tym wypadku Orange.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy


@mardernapisał(-a)

@PARANOJAnapisał(-a)

@mardernapisał(-a)
Pokaż szczegóły

@agat13napisał(-a)

@PoProstuHeniu  to musi być Nexera, bo to ich teren i sieć.  Technicy Orange tylko modem stawiają po założeniu ONT przez Nexerę. 


buduja siec do granicy dzialki.
dostaja zlecenie od operatora detalicznego wtedy nexera wysyla ekipe konczy ontkiem.
operator X uruchamia usluge


Aha, ale ONT to chyba daje ten operator który będzie włączał swojego klienta czyli w tym wypadku Orange.


nie. ONT instaluje nexera


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 77
  • 0

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy

Cześć Wszystkim, finalnie i ostatecznie mam światłowód o przepustowości 1000/100.

 

W dużym skrócie:

 

Orange mnie kompletnie olało, szkoda – chciałem w końcu wszystkie usługi mieć w jednej firmie.

UPC też mnie kompletnie olało.

Nexera – prywatnie brak jakiegokolwiek kontaktu, przez firmę się udało.

POPC/CPPC/DSA – maja tak okropny bałagan w dokumentacji, ze gdybym chciał zrobić to za darmo czekał bym kolejne 10 lat.

 

Poratowała mnie sieć w której miałem usługę Internetu radiowego na start Nexera zawołała 7000 PLN za przyłączenie mojego domu do sieci, po tym jak zażądałem kompleksowego kosztorysu zeszli na niecałe 700 PLN.

 

Technicy z Nexery byli zdziwieni, że ja musze płacić za wykopanie kilu metrów i pociągniecie światłowodu od mojego płotu, nawet port był przypisany do mojego domu, nie robili nic więcej jak u sąsiadów obok! Instalacja wszystkiego trwała około godziny.

 

Rada dla potomnych, nie bać się i walczyć!

Przeskok z 32/2 na 1000/100 to coś pięknego.

Dziękuje serdeczne wam wszystkim jak i każdemu z osobna za tropy i podpowiedzi!

 

PoProstuHeniu_0-1659462973685.png

 

Pozdrawiam!

//Temat można zamknąć. 





Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy

@PoProstuHeniu  te 7 stów płatne dla operatora od którego masz neta(?)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy

@PoProstuHeniu  Super  to zamykaj...skutecznie 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 77
  • 0

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy

Dla Nexery.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy


@PoProstuHeniunapisał(-a)

Dla Nexery.


Ty bezpośrednio płaciłeś nexerze czy do operatora ktory swiadczy Ci usluge?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód NEXERA | POPC | CPPC | DSA | przyłącze dom blizniak brak w projekcie. Pomocy


@PoProstuHeniunapisał(-a)

nawet port był przypisany do mojego domu


Nie ma czegoś takiego. Na jednym porcie może być od kilku do kilkudziesięciu klientów.