Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@wlado to zależy jaką masz promocję na numerze. Ja początkowo miałem ze zniżką przez pół roku, a teraz umowa przedłuża się na 24 mies. 

plannk.png

 

żeby było ciekawiej, umowa na neostradę ma trochę inne warunki. U mnie: automatyczny aneks na 6 mies z ceną jaka mnie obowiązywała z umowy 24 mies.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 22
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@spiroautomatyczne przedłużenie umowy na neo już przerabiałem, faktycznie na 6 miesięcy, umowa na telefon stacjonarny ma się przedłużyć na czas nieokreślony, na tych samych warunkach, z miesięcznym wypowiedzeniem.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@wladoPrzede wszystkim trzeba sprawdzić umowę i sprawdzić jak tryb przedłużenia umowy był wybrany.

Anonim

Nie dotyczy

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Teraz są tylko 2 dostępne plany. Rozmowy 100. Jak nazwa wskazuje jest w nim 100 minut do wykorzystania. Po przekroczeniu 0.20 zł za połączenia stacjonarne i komórkowe oraz 0.49 zł za rozmowy międzynarodowe stacjonarne do 1 Strefy a komórkowe do USA i Kanady. W planie bez limitu za 59.99 zł wymienione wyżej połączenia są bez ograniczeń. Jeśli chodzi o obecna umowa tak jak wyżej wspomniano zależy na jakich warunkach była zawarta. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 22
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Zgodnie z Waszymi sugestiami, odnalazłem papierową umowę i z niej wynika, że bez mojej reakcji, umowa przedłuży się na czas nie określony, a opłaty będą zgodne z cennikiem. W cenniku mam przy umowie na czas nie określony za Plan na każdy dzień kwotę 79 zł. Dzwoniłem dzisiaj ponownie, już z numeru stacjonarnego, prosiłem o dokładne sprawdzenie i konsultant upierał się, że po przejściu umowy na czas nie określony, opłaty nie ulegną zmianie.🤔


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@wlado , jeśli umowa była podpisana po 19 listopada 2018, to moim zdaniem nic się nie zmieni, czyli czas nieokreślony i abonament bez zmian. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Ron:

 

Data 19 listopada 2018 dotyczy Orange Love, pakietu usług stacjonarnych (internet, TV i telefon) i internetu stacjonarnego. 

 

Ze strony Orange:

 

Jeżeli posiadasz telefon stacjonarny w Orange, możesz wybrać czy umowa po okresie promocyjnym:

  • przedłuży się na kolejny okres promocyjny (12 lub 24 miesiące),
  • przejdzie na czas nieokreślony z wyższą opłatą cennikową,
  • wygaśnie zgodnie z okresem na jaki została zawarta.

Dla umów na telefon stacjonarny zawartych po 22.06.2020 w planach:

  • Plan Rozmowy 100,
  • Plan Rozmowy bez Limitu,

umowy przedłużą się na czas nieokreślony z zachowaniem opłaty za abonament.

 

Po upływie okresu zobowiązania (12 lub 24 miesiące) umowa przedłuży się na czas nieokreślony. Wtedy usługę będziemy świadczyć na warunkach z ostatniego miesiąca przed przedłużeniem. Oznacza to, że Klient będzie nadal korzystał z abonamentu w obniżonej kwocie, pomimo że nie będzie już zobowiązany do utrzymywania usługi.

 

Aktualnie operator musi cię poinformować o tym w jaki sposób będzie kontynuowana umowa na miesiąc przed jej zakończeniem. Masz prawo wyboru jednej z trzech opcji w starych umowach. 

Kończy się era automatycznego przedłużania umów. Nowe umowy będą zawsze przechodzić w umowy na czas nieokreślony z tymi samymi opłatami.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Ja zawsze miałam tak

.

Plan na każdą kieszeń 32,36 zł brutto. 

60 minut rozmów 2,64 zł brutto  Z powodu osoby starszej  osoby i czasem wykona kilka telefonów-średnio do 45 minut wykorzysta. 

Razem 35zł  brutto.  

 

Automatycznie przechodzi na czas nieokreślony bez zwiększenia kosztów. 

Aby przechodziła na czas nieokreślony na infolinii wystarczy powiedzieć aby tak się działo. Odznaczą  i z automatu przejdzie na kolejne 6 miesięcy  na tych samych warunkach gdy się skończy umowa i potem ponownie na kolejne 6 miesięcy i tak za każdym razem aż nie zmienisz na inną umowę. 

 

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 22
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Witam po przerwie, umowa przeszła na czas nieokreślony, kwota do zapłaty bez zmian czyli 49 zł. Pozdrawiam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Jak nie korzystasz z telefonu a utrzymujesz łącze dla neta to przejdź na 30-32 zł. Jak nie dzwonisz dużo to abonament  35zł masz i w tym 60 minut rozmów.