Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 22
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Witam, kończy mi się umowa na telefon stacjonarny, przedłużenie, podpisanie aneksu z planem jak w temacie, chyba już nie możliwe  ?

19 ODPOW. 19

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@wladoZ tego co udało mi się ustalić, to takiego planu już nie ma. Znaczy albo podpiszesz przedłużenie na nowych warunkach, albo (to niestety trzeba sprawdzić z konsultantem, tak jak ja zrobiłem z moją  neo) wejdzie automatycznie przedłużenie umowy po zakończeniu okresu obecnie obowiązującego na istniejących warunkach na czas nieokreślony bez dodatkowych formalności ze starym planem.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 22
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Dziękuję @agat13 , na dwóch różnych czatach dostałem dwie różne opinie, bez dzwonienia się nie obejdzie raczej, gdybym chciał zostawić samo neo jaka jest dodatkowa opłata za utrzymanie linii ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@wladoOpłata to 29,24 zł lub gdy przedłużasz umowę na tą neo, to 10zł

Ja otrzymałem taką podpowiedź z pierwszej ręki...warto sprawdzić w salonie czy możesz automatycznie przedłużyć umowę na starych warunkach...(tylko podpytać)


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@wlado , po prostu nic nie robisz, a umowa przejdzie z w/w planem na czas nieokreślony. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@Ron ale słyszałem, że nie każdy tak może. To zależy od umowy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

To prawda, dlatego precyzuje, że umowę należy sprawdzić, ponieważ do wyboru są:

 

  • przedłuży się na kolejny okres promocyjny (12 lub 24 miesiące),
  • przejdzie na czas nieokreślony z wyższą opłatą cennikową,
  • wygaśnie zgodnie z okresem na jaki została zawarta.

 

https://www.orange.pl/omnibook/przedluzenie-umowy-na-uslugi-stacjonarne-w-orange

 

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 22
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

Podsumowanie, rozmowy na czacie nic nie dają, po pewnym czasie konsultant stwierdza, że brak mu uprawnień do udzielenia odpowiedzi na takie pytania:

  • przedłuży się na kolejny okres promocyjny (12 lub 24 miesiące),
  • przejdzie na czas nieokreślony z wyższą opłatą cennikową,
  • wygaśnie zgodnie z okresem na jaki została zawarta
  • i że połączy z kimś uprawionym, po czym następuję zakończenia czatu. Jedyna rada to rozmowa telefoniczna, w moim przypadku została stwierdzona czwarta opcja, bez jakiegokolwiek działania z mojej strony umowa przejdzie na czas nieokreślony, ale na dotychczasowych warunkach, dopytywałem o to dwa razy i podobno tak ma się stać, zobaczymy po 18 stycznia. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam w tych dziwnych czasach.                                                                   

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@wlado to ja dorzucę, żebyś poszedł do BOK i zapytał wprost pod rygorem wykonalności z imienia i nazwiska konsultanta.😁


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 22
  • 0

Telefon stacjonarny-Plan na każdy dzień

@agat13  rozmowę mam nagraną, może to wystarczy, gdyby coś poszło nie tak i opłaty skoczyły.