Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy przez BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna jak kurier przyjedzie z umową, to proszę sprawdzić, jak sytuacja wygląda i ewentualnie odmówić przyjęcia przesyłki.

 

Co do opłat nie będę ukrywał, że czasami są naliczane podwójne abonamenty lub okresy proporcjonalne, w momencie przedłużania umowy lub zmiany obecnej. W skali długości całej umowy jest w porządku. Opłata za abonament miesięczny z poprzedniej umowy w takim wypadku powinna przyjść z korektą.

 

Orange zawsze nalicza opłaty na miesiąc do przodu. Jeżeli były by wątpliwości, to proszę o informację, wszystkie opłaty da się wytłumaczyć. Orange czasami tak robi, że klienci się gubią, ale ogólnie jest wszystko jak najbardziej prawidłowo.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@ketrasaArtur  sprawdzę, jakby coś było nie tak to zrobię odstapienie od umowy, bo nie wiem czy kurier będzie chciał czekać aż przeczytam umowę. Cenniki dostałam, ale tego wszystkiego już nie ogarniam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna teoretycznie to kuriera obowiązek czekać. Sprawdź najważniejsze punkty, jak coś nie będzie pasowało, to masz prawo odmówić odbioru przesyłki.

 

Jeżeli odbierzesz, i po odbiorze okaże się, że coś jest nie w porządku, to masz 14 dni na odstąpienie od obecnych warunków umowy.

 

Jestem dobrej myśli, że będzie ok 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@ketrasaArtur  mam taką nadzieję.

W zeszłym roku "walczyłam" z wymianą popsutego liveboxa i gdyby nie panowie z infolinii to nie wiem czy bym załatwiła sprawę pozytywnie. Salony u mnie to jakaś porażka im tylko zależy na sprzedaży, a reszta ich nie interesuje, może  dlatego, że to są ajencyjne, a nie firmowe jak kiedyś było.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna tu się zgadza, w salonach partnerskich wszystko co nie wiąże się z abonamentem, to jest trudne do załatwienia. Najlepiej swoje sprawy załatwiać w salonach firmowych, ale ich jest zdecydowanie mniej i w małych miejscowościach niestety nie dostępne. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

No niestety. 

Nie chciałam nabijać sobie przekroczenia abonamentu za kontak z BOK i proszę panią w salonie czy ona by mogła zadzwonić, a pani mi na to: nie mam tu telefonu, ręce mi opadły, w salonie firmy telekomunikacyjnej kobieta mówi, że nie ma telefonu. Nie znam się, ale jak nie ma stacjonarnego to chyba służbową komórkę ma? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna wszystko zależy od konsultanta i jego dobrych chęci. Spotkałem się, że jak nie było możliwości, to konsultant dzwonił na infolinię w sprawie klienta, ale to rzadkość.

 

Dlatego osobiście polecam zakup startera za 5 PLN, ważny 30 dni, opłata za całe połączenie 1,5 PLN, co wystarcza na trzy rozmowy z infolinią, lub dzwonienie numeru od konkurencji.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@ketrasaArtur  dobry pomysł, dziękuję 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna nie pisałem jeszcze w tym temacie o takiej możliwości dzwonienia? No cóż, lepiej późno niż wcale 😉 😁


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@ketrasaArtur  no nie pisałeś, albo ślepa jestem 😁