Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy przez BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

Dziś zadzwoniła do mnie pani z Biura Obsługi Klienta i przedłużyłam umowę w związku z tym mam pytanie: czy dostanę jakieś potwierdzenie na email? Ostatnie lata przedłużałam sama i zawsze dostawałam potwierdzenie na email kontaktowy, a teraz nic, nie pamiętam jak to było z przedłużaniem umowy przez telefon.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna czy zamawiane było urządzenie do przedłużenia umowy?

Jeżeli tak, to kurier powinien dostarczyć w wersji papierowej łącznie z urządzeniem.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna czy zamawiane było urządzenie do przedłużenia umowy?

Jeżeli tak, to kurier powinien dostarczyć w wersji papierowej łącznie z urządzeniem.

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@ketrasaArtur , tak, zamówiłam telefon :). Tak dawno przedłużałam umowę telefonicznie, że nie pamiątam już jak to było, trochę szkoda, że nic nie przychodzi na email. Dziękuję bardzo 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna jeżeli by było zamówienie przez infolinię Orange, to przychodzi potwierdzenie na e-maila. W tym przypadku, to było najprawdopodobniej połączenie od firmy podwykonawczej, która działa na zlecenie Orange.

 

Proponuję sprawdzić umowę, jak już kurier dostarczy przesyłkę.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@ketrasaArtur  tak zrobię, wyświetlił się nr komórkowy

Pokaż szczegóły
[Numer zakryty]

 

 

edit. poczytałam trochę i szczerze powiem, że się wystraszyłam tej firmy zewnętrznej dla mnie Orange to Orange, ale teraz już nic nie zrobię, pozostało mi poczekać i w międzyczasie sprawdzać czy się coś nie pojawiło na moim koncie w Mój Orange. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy przez BOK

@giovanna czy to ORANGE czy agent (firma zewnetrzna) to i tak potwierdzenie przychodzi na @. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie umowy przez BOK

@PARANOJA spotkałem się, że z Orange przychodzi potwierdzenie na e-maila, jak i wersja papierowa umowy, natomiast od podwykonawców wersja papierowa. Jeszce jak sprzęt jest zamówiony, to na pewno będzie wersja papierowa.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy przez BOK

przewaznie zamowienia sa wprowadzane przez ten sam system wiec zasady sa te same. nie ma tu podzialu orange czy partner


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

@PARANOJA  dziękuję za odpowiedź 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 49
  • 0

Przedłużenie umowy przez BOK

Dostałam dziś potwierdzenie na email, ale nie ma w nim nic o zamówionym telefonie, oprócz moich danych tylko:

Nazwa usługi:
 

 

 

 Love Mini Internet 2/19

Co wchodzi w skład pakietu:
 

 

 

 Internet domowy do 20 Mb/s
 

 

 

 Orange Love Telefon komórkowy

Okres trwania umowy: 24 miesiące

Opłaty comiesięczne:
 

 

 

 Opłata abonamentowa za usługę  Love Mini Internet 2/19  zgodnie z kwotą w wyciągu do umowy/aneksu

 

dalej moje dane itd. W sumie to jestem zła, bo parę godzin po pierwszym telefonie pani z BOK zadzwoniła jeszcze raz, że jest jej bardzo przykro, ale nie ma tego modelu telefonu, który niby był i go sobie zamówiłam, tylko inny, a nie można cofnąć przedłużenia umowy i mogę wziąć inny. Chcąc nie chcąc zamówiłam inny do którego nie mam przekonania. Na stronie sklepu telefon jest dostepny, a dla mnie nie ma. Marudzę, ale już zaczynam się w tym wszystkim gubić, jeszcze niech mi przyjdzie jakiś horrendalny abonament do zapłaty to będzie całkiem super 😞