Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta dla mnie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim , automat i tak kiedyś pobierze. HP wykonał dzisiaj za mnie kawał dobrej roboty...więcej niż Microsoft oferuje. Nawet ofisa nie zainstalowało...trzeba było ponaglić ręcznie.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim  to Laptopa ci na nówkę sztukę wymienili? Gwarancja od teraz jest? HP to dobry sprzęt, jak działa, to będzie działać długo, ten poprzedni pewnie sekcję zasilania uwalił, stąd brak reakcji, ale to da się szybko naprawić, tam są zabezpieczenia.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

Nówka z pod igły, ale jak widzisz i czytasz, 12 marca się kłania ze screena. Także z McAfee dziwne...nawet nie założyłem u nich konta a zarejestrowali, pochwalili i dali do zrozumienia, żebym w ząbkach "doniósł" za ochronę, bo subskrypcja się właśnie skończyła. Po kiego dwa programy, skoro Microsoft ma wbudowanego Defendera? Na spodzie jest Germany & Made in China, a dystrybutor? Szkoda gadać! Cieszmy się chwilą, bo szczęście jest pojęciem względnym Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

Germany & Made in China dziwny koktajl, ale skoro działa to ok 🙃

Zawsze sporo śmieci od HP dają, powywalasz co zbędne i tyle.

Ja Della miałem bez Windows, sam dokupiłem i zainstalowałem, wyszło taniej i mniej śmieci.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim , od Microsoftu i HP mam 13 wklepanych na starcie, to mniej niż miałem w PC na Windows 7. McAfee poszedł już pa, pa.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim  na portalu aukcyjnym kupiłem ESET Internet Security, w cenie 2 paczek fajek (wtedy jak paliłem), nowa firma się promowała, lepszy ten ESET od Nortona i mniej awaryjny, nawet sieć lokalną pokazuje, coś w deseń Windows 7.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

Były problemy z sejfem Nortona, ale chyba się pokapowali o co kaman. Nie trzeba nic robić w trakcie logowania i nie narzekam już na działanie. Prędzej Google bruździ, więc dwa menedżery, to tak jak dwa antywirusy.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla mnie

@Anonim  ja z tego wbudowanego w Windows 10 nie korzystam, antywirus spok, ale zapora średnia, prawie wszystko co nie chcę puszcza, ESET połowę blokuje, resztę ja mu dodaję, jest dobrze, 2 antywirusy to jednak zły pomysł, Google nie używam na PC czy Laptopie, wystarczy że z musu na telefonie mam.